• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید


کاربرد های تكنولوژی جدید راديو فركوئنسی نانوفركشنال در آن

کاربرد های تكنولوژي جدید راديو فركوئنسي نانوفركشنال در آن

یکی از مهم ترین اسیب هایی که ممکن است پوست با ان دست و پنجه نرم کند ایجاد چین و چروک و اسکار و یا سلولیت بر روی پوست می باشد. درباره پوست و نقش آن در زیبایی افراد باید بگوییم که درمان های زیادی برای از بین بردن این ضایعات پوستی از سال 2004 انجام شده است که در مورد عوارض آن ها و برگشت دوباره سلولیت مقالات بسیاری وجود دارد اما امروز ما در این مقاله درباره راديو فركوئنسي نانوفركشنال در زمينه ي زيبايي می خواهیم تا مطالب جدیدی را بیان کنیم.

همان طور که می دانیم درمان پوست های اسیب دیده برای هر کسی یکی از مهم ترین کارهایی است که باید انجام دهد درمان های زیادی وجود دارد که در میان ان ها راديو فركوئنسي فركـشنال بسیار پاسخگو می باشد. در درمان با این تکنولوژی به دليل خـواص مغناطيسي و جنبش مولکول های اب جريان الكترون هاي با فركانس بالا به واسطه ي امپدانس بافــت در ميدان مغناطيسي متناوب فركانس بـالا عمل مي كند؛ و از همین رو نیز نـسبت بـه سـطح تخريبـي اپيـدرمال منطقه ي انعقادي بزرگتري را ايجـاد مي كنـد. در درم امپدانس به علت محتواي آب بالاتر، پـايين تر6 می باشد که از همین رو هم از درم جریان بیشتری عبـور مـي كنـد. برای جوان سازی پوست و رفع پوست از آسیب های وارده از تكنولوژي جديـدي که راديـو فركوئنـسي نانوفركشنال نام دارد برای درمان جوانسازي پوست استفاده می شود.

نسبت به درمان های لیزری که در گذشته انجام می شده است در درمان با تكنولوژي راديو فركوئنـسي نانوفركـشنال  8 و7 معمولا با توجه بـه تغييـرات در اندازه و تعداد پين هـا عوارض جانبي و زمان بهبودي نیز بسیار كـاهش پیدا کرده اسـت. با توجه به نتایجی که بیشتر افراد از جراحی با این روش گرفته اند و نتایج مطالعات بالینی انجام شده نشان می دهد که این نوع لیزر درمانی برای درمـان بسياري از اختلالات پوستي مانند چين و چروك هاي پوست، اريتم ناشي از آكنه و تغيير قوام پوست بسیار مطمئن می باشد. به ویژه که این درمان برای بهبود علائم پوستی و برای پيگمانتاسـيون پوست بسیار جواب داده است. و افرادی که با این روش درمان شده اند از نتیجه بسیار راضی بودند و این نوع درمان را به تمام کسانی که از مشکلات پوستی رنج می برند توصیه کرده اند.

با توجه به این که این نوع درمان در حال حاضر هنوز به خوبی جا نیفتاده است از این رو بـسياري از متخصصين پوست، نیز در حـال ارزيابي اثربخشي آن در درمـان سـاير اخـتلالات پوسـتي هستند. بیشتر مطالعاتی که بسیاری از متخصصان پوست و زیبایی و محققانی مانند Pongsrihadulchai  و همكاران و Goel انجام شده است نشان بر اهمیت انجام این روش برای درمان ضایعات پوستی می باشد.

مهم ترین نتیجه از درمان با راديو فركوئنسي نانو فركشنال

امروزه با گذشت زمان و بروز شدن تجهیزات پزشکی و درمانی در تمام زمینه ها از راديو فركوئنسي نانوفركشنال به عنوان تكنولوژي جديدي در درمان بسياري از اختلالات پوستي مانند روزاسه، چين و چروك هاي پوست، استريا، اسكار و لاكسيتي پوست و موارد همچنینی استفاده می شود که بسیار نتیجه بخش بوده است.

 

 


مقالات مرتبط


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )