برند فشارسنج
نوع فشار سنج
استفاده از فشارسنج
فشارسنج بیورر bm47

1150000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بیورر bm-58

1570000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بیورر bm44

1130000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بیورر bm-47

1140000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بیورر bm 28

1000000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بازویی BM45

1150000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بیورر SBC-21

630000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج مچی bc08

650000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج دیجیتال بازویی زیکلاس مد A08

2000000تومان

0 از 0 رای

فشار سنج بازویی KD 595

890000تومان

0 از 0 رای

فشار سنج بازویی KD 5961

1000000تومان

0 از 0 رای

فشار سنج ایزی لایف KD 5917

695000تومان

0 از 0 رای

فشار سنج بریسک BRISK HS20C

تماس بگیرید

0 از 0 رای

فشار سنج ولکس WELLEX

480000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج ولکس BMP 65S

820000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج امرون مدل  RS2

1550000تومان

0 از 0 رای

ویژگی فشارسنج بازویی مایکرولایف BP3AG1

750000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بازویی امرن M3

1550000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بازویی امرن M2

1150000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج امرن M6 AC

1990000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بیورر bc50

620000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بیورر sbc21

640000تومان

0 از 0 رای

فشار سنج بازویی KD-738

480000تومان

0 از 0 رای

فشارسنج بازویی مایکرولایف BPA90

تماس بگیرید

0 از 0 رای

فشارسنج عقربه ایی آلپکادو 500-V

تماس بگیرید

0 از 0 رای

فشارسنج دیجیتالی بيورر مدل BM16

تماس بگیرید

0 از 0 رای

کاف فشارسنج

تماس بگیرید

0 از 0 رای

کاف دستگاه فشارسنج

تماس بگیرید

0 از 0 رای

فشارسنج عقربه ای ALPK2 

تماس بگیرید

0 از 0 رای

فشارسنج عقربه ای با شلنگ تک قلو ریشتر

تماس بگیرید

0 از 0 رای

فشار سنج ولکس WELLEX

 • پمپاژ قلب سبب می گردد تا خون به داخل سرخرگ ها جریان یابد و بر اثر این جریان فشاری به دیواره سرخرگ ها وارد شود که به این فشار، فشار خون گفته می شود. فشار خون هر شخص باید در حد نرمال باشد و بالا یا پایین بودن آن از حد معمول برای بدن خطرناک است در پزشکی دستگاهی به منظور اندازه گیری فشار خون وجود دارد که به آن دستگاه فشارسنج گفته می شود این دستگاه در مدل های متنوعی از قبیل جیوه ای، عقربه ای، دیجیتالی، مچی، بازویی و ... وجود دارد که هر یک به گونه ای خاص مورد استفاده قرار می گیرد اما کارایی همه آن ها یکسان و در واقع سنجش میزان فشار وارده از ناحیه خون به دیواره سرخرگ ها می باشد. یکی از کمپانی های مشغول به فعالیت در زمینه تولیدات تجهیزات پزشکی از قبیل ساخت و ارائه فشارسنج در کشور آمریکا کمپانی معتبر و بزرگ ولکس WELLEX می باشد که با تولید محصولاتی با کیفیت عالی توانسته است بر اعتبار خود بیافزاید.
 •  
 • معرفی محصولات wellex
 •  
 • در این مقاله قصد داریم به معرفی یکی از محصولات این کمپانی با نام فشار سنج ولکس WELLEX بپردازیم. همانطور که از نام این وسیله مشخص است به منظور اندازه گیری فشار خون استفاده می شود فشارسنج ولکس از نوع عقربه ای بوده و از اجزای مختلفی از قبیل کاف چسبی، پوآر، مانومتر عقربه ای، گوشی پزشکی ( استتوسکوپ ) و صفحه دارای درجه بندی تشکیل شده است. کاف چسبی به دور بازو بیمار بسته می شود. وظیفه پوآر باد کردن کاف چسبی از هوا است که از جنسی پلاستیکی و انعطاف پذیر برخوردار بوده و امکان پمپاژ کردن را به راحتی برای پرستار فراهم می نماید. سایز مناسب پوآر نیز به گونه ای است که به راحتی در دست قرار می گیرد و پرستار تنها با کمک یک دست خیلی راحت می تواند فشار خون بیمار را اندازه گیری نماید. مانومتر تعبیه شده برای این فشار سنج آمریکایی، از نوع عقربه ای می باشد که صفحه نمایشگر آن نیز همانند ساعت طراحی گردیده است صفحه نمایش دستگاه اندازه گیری فشار خون ولکس سفید رنگ و با اعداد مشکی است که سبب می شود تا پرستار به راحتی بتواند عدد به نمایش درآمده را بدون خطا بخواند. سایز کاف تعبیه شده برای فشار سنج ولکس WELLEX به صورت استاندارد بوده به همین دلیل نتایج دقیق، صحیح و معتبری را ارائه می دهد.
 •  
 • خرید فشارسنج
 •  
 • توجه داشته باشید که این دستگاه فشار خون به هیچ عنوان نباید در مجاورت دما، رطوبت شدید و تابش مستقیم نور خورشید نگهداری گردد زیرا از حساسیت بالایی برخوردار بوده و در صورت نگهداری در شرایط نامبرده شده امکان آسیب دیدن آن بسیار زیاد است. محافظت و نحوه مراقبت صحیح سبب افزایش طول عمر مفید فشار سنج ولکس WELLEX می گردد بنابراین باید از افتادن و ضربه دیدن آن جلوگیری شود زیرا در صورتی که بخش اصلی دستگاه ضربه ببیند دیگر قادر به انجام محاسبات دقیق نخواهد بود. نشستن گرد و غبار بر روی دستگاه نیز ممکن است خرابی فشارسنج را به دنبال داشته باشد چنانچه فشار سنج ولکس WELLEX دچار خرابی شود و احتیاج به تعمیر داشته باشد به هیچ عنوان شخصاً نسبت به باز کردن آن اقدام نکنید بلکه آن را برای تعمیر، نزد افراد متخصص بفرستید. اندازه گیری فشار خون با فشار سنج ولکس WELLEX برای اینکه میزان دقیق و صحیحی را نشان دهد نیاز به مهارت خاصی دارد و هر کسی نمی تواند با آن کار نماید چنانچه از مهارت خاص برخوردار نیستید می توانید استفاده از فشارسنج های دیجیتالی را جایگزین فشارسنج عقربه ای نمایید تا با فشار خون اشتباه، سلامتی خود و دیگران را به خطر نیاندازید. فشار سنج ولکس WELLEX را می توان در مراکز درمانی مختلف مثل بیمارستان ها، کلینیک ها و حتی منازل برای تمامی افراد با هر رده سنی اعم از نوزادان، کودکان و بزرگسالان مورد استفاده قرار داد. اندازه گیری فشار خون در تشخیص های پزشکی، درمان و پیشگیری از بیماری ها کمک بسیار شایانی می نماید بنابراین چنانچه از فشار خون بالا یا پایین رنج می برید بهتر است این دستگاه فشارسنج عقربه ای کوچک و کم حجم را خریداری نموده و مرتباً فشار خود را چک نمایید. فشار سنج ولکس WELLEX به دلیل برخورداری از استانداردهای لازم و ارائه شده با برترین کیفیت از مجوزهای معتبری همچون ISO 13485، CE0123 و CE اروپا برخوردار بوده همچنین از انجمن WHO نیز دارای نشان رتبه بندی می باشد پس با خیالی راحت فشارسنج عقربه ای ولکس را با قیمت بسیار مناسب از فروشگاه آنلاین آریا طب خریداری و مدت های طولانی آن را مورد  استفاده قرار دهید.

 

فشار سنج مایکرولایف

 • شرکت های بسیاری در زمینه تولید تجهیزات تشخیص پزشکی در سطح جهان با یکدیگر در حال رقابت هستند که هر یک سعی دارد با ارتقاء محصولات خود و ارائه محصولاتی با کیفیت و استاندارد از سایر رقبای خویش پیشی بگیرد یکی از شرکت های مطرح در این زمینه کمپانی معتبر Microlife است که در توسعه و ساخت انواع محصولات تشخیص پزشکی همچون انواع ترازو دیجیتال، تب سنج دیجیتال و فشار سنج دیجیتال، دستی توانا دارد و از متخصصان زبانزد و مورد اعتماد محسوب می گردد تاسیس این شرکت در سال 1981 میلادی به دست شخصی به نام Kin_Yuan Lin در تایپه کشور تایوان انجام شد که دماسنج پزشکی دیجیتال را به عنوان اولین محصول خود به همگان معرفی نمود چهار سال بعد یعنی در سال 1985 میلادی نیز اقدام به راه اندازی خط تولید کنترل فشار خون کرد و در سال 1996 و 1997 میلادی نیز به ترتیب موفق به افتتاح شعبه ای در سوئیس و ایالات متحده گردید. کمپانی Microlife از زمان شروع فعالیت خود تا کنون همواره در زمینه تولید تجهیزات پزشکی به دلیل استفاده از مواد اولیه مرغوب و رعایت استانداردهای بین المللی در صدر قرار دارد.
 • در حال حاضر مایکرولایف از ارائه دهندگان اصلی دستگاه های اندازه گیری فشار خون دیجیتالی در جهان محسوب می شود فشارسنج های تولیدی این کمپانی را می توان در مراکز درمانی از قبیل بیمارستان ها، مطب ها، اورژانس ها، کیلینیک ها و حتی منازل مورد استفاده قرار داد. دستگاه های اندازه گیری فشار خون مایکرولایف در دو مدل بازویی و مچی به دو صورت عقربه ای و دیجیتالی به تولید می رسند. فشارسنج بازویی مایکرولایف برای اندازه گیری دقیق فشار خون باید به دور بازوی بیمار بسته شود اما فشارسنج مچی مایکرولایف باید به دور مچ شخص قرار گیرد.

 

 • خرید فشارسنج

 

 • دستگاه اندازه گیری فشار خون بازویی دارای صفحه نمایشگر تمام اتوماتیک است که با کارکرد بسیار آسان و هوشمند همراه است و دقت بالایی دارد که در اندازه گیری فشار خون دچار اشتباه نمی شود و میزان فشار خون دقیق و صحیحی را ارائه می دهد همچنین از فن آوری PDA برخوردار بوده که می تواند سریعاً متوجه عارضه آریتمی قلبی گردد و به کاربر اطلاع دهد. دستگاه فشار سنج مایکرولایف از هر نوع و مدلی که باشد برای مصارف حرفه ای و خانگی عرضه می گردند. امروزه نوع تقلبی محصولات مایکرولایف در بازار تجهیزات پزشکی به وفور مشاهده می شود بنابراین به هنگام خرید فشار سنج مایکرولایف حتماً شرکت سازنده را مورد توجه ویژه قرار دهید و از خرید دستگاه های چینی و بی کیفیت جداً خودداری نمایید زیرا فشارسنج های بی کیفیت علاوه بر اینکه نمی توانند میزان فشار خون شخص را به درستی محاسبه نمایند از ایمنی لازم نیز برخوردار نیستند. فشار سنج مایکرولایف با بسته بندی محکم ارائه می گردد که از قابلیت حمل نیز برخوردار است به همین علت برای استفاده در مسافرت ها بسیار گزینه مناسبی می باشد. دستگاه های سنجش فشارخون برند مایکرولایف همگی از تاییدیه های معتبر مثل CE اروپا و نظام مهندسی پزشکی کشورمان بهره مند می باشند. باید خاطر نشان کرد که هرگونه نقص در اجزا و ساختار دستگاه های فشار سنج دیجیتالی Microlife به مدت 5 سال و دستگاه های فشار سنج عقربه ای آن به مدت 1 سال از سوی شرکت سازنده مشمول گارانتی شده اند.

ضمانت کالا 

 • برخورداری این محصولات از ضمانت نامه مهر تاییدی بر ایمن بودن و کیفیت بالای آن ها می باشد البته برای اینکه ضمانت نامه مشمول دستگاه شود باید استفاده و نگهداری از فشارسنج به نحو صحیح انجام شده باشد و عیب به وجود آمده حاصل از عدم استفاده صحیح نباشد توجه داشته باشید که شروع گارانتی از تاریخ خرید، محاسبه می گردد همچنین در ضمانت نامه شرایطی نیز جهت تعویض دستگاه معیوب قید شده است و کمپانی مذکور هیچ تعهدی در برابر دستگاه هایی که به صورت تصادفی دچار ضربه و آسیب می شوند را قبول نمی کند بنابراین در نحوه مراقبت از آن تمام تلاش خود را به کار ببرید و مانع از افتادن یا ضربه دیدن فشار سنج مایکرولایف گردید همچنین برای استفاده از هر مدل روش کار با آن را بیاموزید و چنانچه با دفترچه راهنمای فارسی همراه باشد قبل از شروع به کار حتماً آن را مطالعه فرمایید. اگر دستگاه فشار سنج مایکرولایف خریداری شده دچار عیب و نقصی باشد برای تعمیر به افراد متخصص و نمایندگی های رسمی مجاز Microlife موجود در سطح کشور مراجعه نمایید.

 

فشار سنج امرون

 • هر یک از فشارسنج های موجود در بازار توسط شرکت خاصی تولید و ارائه گردیده اند توجه داشته باشید برای خرید باید همیشه کمپانی و برندهای اصل و معتبر را مد نظر قرار داد یکی از برندهای زبانزد که تمامی محصولات خود را با عالی ترین سطح کیفیت به بازار ارائه می نماید برند امرون ژاپن ( Omron ) می باشد این برند با به کارگیری دانش و تکنولوژی روز انواع دستگاه فشار سنج خانگی و دقیق ترین دستگاه های فشار سنج دیجیتالی را ارائه می دهد. دستگاه های اندازه گیری فشار خون بسیاری در بازار موجود است که می توان به مواردی از قبیل دستگاه فشار خون جیوه ای، فشار سنج عقربه ای و فشار سنج دیجیتالی اشاره نمود این دستگاه ها از لحاظ نوع استفاده نیز به دو گروه فشار سنج مچی و فشار سنج بازویی تقسیم می شوند.
 • اولین دستگاه سنجش فشار خونی که از سوی شرکت ها به جامعه پزشکی ارائه گردید دستگاه فشار سنج جیوه ای می باشد که از زمان های قدیم استفاده از آن رواج داشته است این فشارسنج میزان فشار خون بیمار را به طور دقیق اندازه گیری می نماید اساس کار این دستگاه بر اساس جیوه بوده و ستون حاوی جیوه موجود در آن با اندازه گیری فشار خون دچار تغییر می گردد. غالباً پزشکان فشار سنج جیوه ای را بنا به دو دلیل میزان خطای بسیار کم و دوام بالا نسبت به سایر فشار سنج های موجود در بازار ترجیح می دهند. متداول ترین و پر مصرف ترین دستگاه سنجش فشار خون، فشار سنج عقربه ای می باشد این مدل از فشار سنج حاوی یک کیسه باد، تلمبه، صفحه نمایشگر و ... می باشد که تلمبه سبب باد شدن کیسه دستگاه شده تا فشار ایجاد شده سبب بستن شریان ها گردد با ایجاد فشار هوا عقربه موجود در صفحه نمایشگر به حرکت در می آید و شخص می تواند فشار خون را بخواند. از جدیدترین دستگاه های اندازه گیری میزان فشار خون می توان به فشار سنج دیجیتالی اشاره کرد که با پیشرفت تکنولوژی پا به عرصه وجود گذاشته است. کار با این مدل از دستگاه های فشار خون بسیار آسان بوده به همین علت در بین خانواده ها طرافداران بسیاری دارد.
 •  
 • خرید فشارسنج

 • اجزای فشار سنج omron

 • فشار سنج دیجیتالی امرون از یک مانیتور و یک کیسه باد تشکیل شده است که به صورت دیجیتالی فشار خون را در سریع ترین زمان ممکن با دقت بسیار بالا اندازه گیری می کند و احتمال بروز خطا با این دستگاه بسیار پایین می باشد. محل قرارگیری فشارسنج های بازویی امرون دور بازو و فشارسنج های مچی امرون نیز دور مچ یا ساعد می باشد. داشتن یک فشار سنج با کیفیت و کارایی عالی برای هر مرکز درمانی ضروری می باشد تا پزشک بتواند با سنجش فشار خون دقیق از بیماری احتمالی او آگاهی یابد و بتواند درمان مفیدی را به موقع برای بیمار آغاز نماید همچنین امروزه فشار سنج هایی نیز با قابلیت مصرف خانگی به بازار تجهیزات پزشکی ارائه گردیده اند که نحوه استفاده از آن ها بسیار ساده است و کاربر می تواند با مطالعه دفترچه راهنما به راحتی با طرز استفاده از دستگاه اندازه گیری فشار خون آشنایی پیدا نماید و میزان فشار خون خود یا اشخاص دیگر را اندازه گیری نموده و به اطلاع پزشک برساند. مهمترین ویژگی انواع فشار سنج امرون دقت بالای آن ها می باشد که سبب تمایز آن ها از سایر فشارسنج ها شده است اگر دستگاهی از مقدار دقت پایینی برخوردار باشد و نتواند فشار خون را به طور صحیح و با دقت درست اندازه گیری نماید می تواند سلامتی شخص را

 • تهدید نماید. نمایندگان رسمی کمپانی Omron در ایران سالیان متوالی است که در حال عرضه کردن بهترین و دقیق ترین فشارسنج های امرون در بازار تجهیزات پزشکی کشور می باشند. این کمپانی بزرگ علاوه بر تولید انواع دستگاه اندازه گیری فشار خون در تولید انواع ترازو دیجیتال، تنس، الکتروکاردیوگراف، گام شمار، نبولایزرهای خانگی و بیمارستانی، دستگاه تست قند خون تب سنج نیز دستی توانا دارد. تمامی محصولات تولیدی این کمپانی ژاپنی به دلیل برخورداری از دقت بالا و طول عمر بالا دارای مشهوریت جهانی هستند.

 •  
 • چرا آریاطب....
 • شرکت تجهیزات پزشکی آریا طب انواع فشار سنج امرون اورجینال را به دو روش حضوری و آنلاین با قیمت بسیار مناسب به فروش می رساند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید.

 

فشار سنج امسیگ

 • یکی دیگر از کمپانی های معروف در زمینه تولیدات تجهیزات پزشکی کمپانی امسیگ آلمان می باشد این شرکت محصولات متنوعی در زمینه تشخیص، پیشگیری، درمان، لوازم بیمارستانی، کنترل سلامت، توانبخشی و لوازم کودک و زیبایی تولید و عرضه نموده است. یکی از محصولات این برند فشار سنج می باشد. در این مقاله قصد داریم ابتدا به توضیح مختصری راجع به فشار خون بپردازیم و سپس شما را با انواع فشارسنج های تولیدی شرکت Emsig و ویژگی های بارز آن ها آشنا نماییم.

 • امروزه با بروز انواع بیماری ها و همچنین افزایش وزن اندازه گیری فشار خون برای درمان و پیشگیری از بیماری ها بسیار مهم است فشار خون در واقع میزان فشاری است که خون به دیواره سرخرگ وارد می کند که میزان آن با دستگاهی به نام دستگاه فشار خون یا فشار سنج قابل اندازه گیری است فشار خون دارای دو سطح مینیموم و ماکسیمم است که هر دو باید ثبت و به اطلاع پزشک رسانده شود. دستگاه اندازه گیری فشار خون در مراقبت های پزشکی و روند درمان یکی از وسایل مطمئن و ایمن است که به خوبی می توان به آن اعتماد کرد.

 • بیماران مبتلا به بیماری فشار خون بالا نیاز به چکاپ مداوم فشار خون دارند زیرا افزایش میزان فشار وارده به دیواره سرخرگ آن ها سبب می گردد تا دچار سکته مغزی شده یا به بیماری نارسایی کلیه مبتلا گردند بنابراین وجود فشار سنج دقیق در هر خانه ای برای حفظ سلامتی اشخاص ضروری می باشد دستگاه های اندازه گیری فشار خون امسیگ با دو کارایی خانگی و حرفه ای در مدل های مختلف عقربه ای، دیجیتالی، بازویی، مچی و ... تولید و به بازارهای جهانی عرضه می گردند. فشارسنج دیجیتالی امسیگ از دقیق ترین دستگاه های سنجش فشار خون محسوب می گردد که در کوتاه ترین بازه زمانی می تواند میزان دقیق فشار خون را با کمترین خطا به شما ارائه دهد که به دلیل همین ویژگی از محبوبیت بسیاری برخوردار است. دستگاه اندازه گیری فشار خون دیجیتالی Emsig دارای حافظه ثبت میزان فشار خون است و از حالت خاموشی خودکار بهره مند می باشد تا کار با آن برای کاربر بسیار راحت باشد.

خرید بهترین فشارسنج

 • صفحه نمایش تعبیه شده برای این مدل از فشار سنج امسیگ بسیار خوانا و شفاف می باشد تا میزان فشار خون به نمایش در آمده و سایر اطلاعات به راحتی قابل خواندن باشند. فشار سنج امسیگ توانایی تشخیص بی نظمی ظربان قلب یا همان آریتمی قلبی را دارد و جدیدترین مدل های آن این عارضه را سریعاً اطلاع می دهند. وجه تمایز دستگاه های سنجش فشار خون ساخته شده توسط کمپانی Emsig با سایر دستگاه های مشابه به دلیل برخورداری از عوامل مختلفی همچون عملکرد مناسب، دقت، سرعت، کیفیت و گارانتی می باشد که سبب شده تا این فشارسنج ها برتر و پر طرفدار باشند. در ارتباط با استفاده و مراقبت از فشار سنج امسیگ نکاتی باید مورد توجه قرار گیرد که در ادامه به چند نکته مهم اشاره می کنیم. هر ناحیه ای از بدن ( مچ یا بازو ) که فشارسنج بر روی آن قرار می گیرد باید برهنه باشد تا میزان فشار خون به طور دقیق به نمایش در آید. شخص بیمار و متقاضی انجام فشار خون قبل از سنجش نباید الکل یا سیگار مصرف کند همچنین باید از فعالیت های سنگین نیز اجتناب نماید. تنظیم مجدد فشار سنج امسیگ پس از گذشت مدت زمان معین برای نتیجه دهی مطلوب نیز بسیار تاثیر مثبتی خواهد داشت. بخش اصلی دستگاه باید در مقابل ضربه به طور جدی محافظت گردد زیرا هرگونه ضربه ای می تواند روند محاسبات را دچار اختلال نماید. همواره فشار سنج امسیگ را تمیز کرده و اجازه ندهید بر روی آن گرد و غبار بنشیند زیرا به مرور زمان باعث می شود تا آسیب های جدی به دستگاه وارد گردد. امروزه به دلیل ترافیک و مشغله زیاد به منظور راحتی مشتریان علاوه بر امکان خریدهای حضوری، امکاناتی نیز به منظور خریدهای اینترنتی و غیر حضوری فراهم شده است تا افراد برای خرید مجبور نباشند به فروشگاه مراجعه نمایند بلکه بتوانند از طریق فضای مجازی و بدون حضور فیزیکی نسبت به خرید فشار سنج امسیگ از فروشگاه های تجهیزات پزشکی آنلاین معتبر اقدام نمایند.

 • برای خرید دستگاه فشارسنج باید با در نظر گرفتن بودجه خود دستگاهی را خریداری نمایید تا از کیفیت و ایمنی مطلوبی برخوردار باشد. همه مراکز علمی معتبر در سطح جهان، دقت، کیفیت و ایمنی فشار سنج امسیگ را مورد تایید قرار داده اند بنابراین با خیالی آسوده می توانید این دستگاه سنجش فشار خون آلمانی را از فروشگاه آنلاین و معتبر آریا طب خریداری نمایید جهت کسب اطلاعات بیشتر یا مشاوره می توانید از طریق شماره های درج شده در سایت با همکاران ما در ارتباط باشید.

 

فشار سنج بیورر

 • سلامتی از مهمترین نعمت های الهی است که بایستی همواره مورد توجه قرار گیرد یکی از شاخصه های سلامتی، برخورداری از فشار خون متناسب و نرمال می باشد فشار خون بالاتر یا پایین تر از حد مجاز پیامدها و بیماری هایی را به دنبال دارد که سلامتی شخص را تهدید می کند برای گرفتن فشار خون می توانید به نزدیک ترین مراکز درمانی مراجعه نموده و در کمترین زمان ممکن فشار خون خود را اندازه بگیرید همچنین اگر می خواهید از رفتن مداوم به مراکز درمانی راحت شوید می توانید با خرید یک فشار سنج مناسب، فشار خون خود را در هر مکان و زمان اندازه گیری نمایید و بدین ترتیب به اطلاعاتی راجع به سلامتی خویش دست یابید. یکی از دستگاه های اندازه گیری فشار خون که کاربرد خانگی نیز دارد فشار سنج بیورر است نوع بازویی این دستگاه اندازه گیری فشار خون یک کاف چسبی جهت قرارگیری دور بازو دارد که قابل استفاده برای اشخاصی با دور بازوی 22 الی 32 سانتی متر می باشد در واقع باید گفت برای استفاده بزرگسالان مناسب است.
 •  
 • فشارسنج بازویی بیورر صفحه نمایشگری کاملاً آسان و خوانا دارد که شخص را به هنگام خواندن میزان فشارخون به اشتباه نمی اندازد صفحه آن به صورت لمسی طراحی نگردیده است اما دارای تایمر خاموش شدن خودکار می باشد. از مزیت های برتر دستگاه فشار سنج بیورر این است که از تشخیص آریتمی برخوردار بوده و قادر به تشخیص صحیح اختلالات قلبی و غیر طبیعی بودن ریتم قلب می باشد و سریعاً آن را به اطلاع شخص می رساند و بدین طریق سبب می شود تا بیمار از خطرات احتمالی مصون بماند همچنین اگر در حین عملیات اندازه گیری میزان فشار خون، اشتباهی به وجود آید دستگاه سریعاً آن را اطلاع داده تا از بروز خطاهای احتمالی جلوگیری شود.
 • دستگاه فشار سنج beurer دارای نشانگر انحصاری حالت استراحت است که این نشانگر موظف است تا آرامش ذهنی و فیزیکی شخص را به هنگام سنجش فشار خون کنترل نماید. منبع تغذیه فشار سنج دیجیتالی بازویی بیورر باتری است. قبل از استفاده از دستگاه همواره بررسی نمایید تا نیروی کافی داشته باشد زیرا چنانچه از نیروی کافی برخوردار نباشد قادر به ذخیره اطلاعات نخواهد بود. همان طور که در بالا اشاره شد فشار سنج دیجیتالی بیورر دارای حالت خودکار خاموشی است و چنانچه پس از استفاده به مدت یک دقیقه هیچ کدام از دکمه های آن استفاده نشود دستگاه فشار سنج ریورر به صورت اتوماتیک وار خاموش می شود که این امر باعث ماندگاری نیروی باتری ها می گردد همچنین به افراد کم توان نیز کمک شایانی می کند.
 •  
 •  
 • قیمت فشارسنج
 •  
 • توجه داشته باشید با برداشته شدن باتری از روی دستگاه زمان و تاریخ نیز پاک می گردند.
 • در ارتباط با به کارگیری فشار سنج بیورر توجه به نکاتی ضروری می باشد که در ادامه به بررسی نکات ضروری می پردازیم پس تا آخر ما را همراهی نمایید. این دستگاه سنجش فشار خون را برای افرادی که دور بازوی آن ها مناسب سایز بازوبند نمی باشد به هیچ عنوان مورد استفاده قرار ندهید دقت نمایید فشار خونی که با کمک دستگاه مورد سنجش قرار می گیرد صرفاً جهت اطلاع بوده و نباید آن را جایگزین آزمایشات پزشکی کرد پس ضروریست تا نتایج حاصله از فشارسنج را به اطلاع پزشک برسانید و هیچگاه به خود درمانی مبادرت نکنید. استفاده از دستگاه فشار سنج بیورر حتماً بایستی با بازوبند اصلی آن صورت گیرد و به هیچ عنوان لوله های آن را فشار ندهید و از خم کردن آن ها نیز اجتناب نمایید زیرا این کار آسیب های جدی به دستگاه وارد می کند به هنگام اندازه گیری فشار خون باید کاملا ریلکس بوده و از صحبت کردن خودداری نمایید تا نتایج درستی ارائه گردد همیشه در یک زمان مشخص از روز اقدام به سنجش فشار خون نمایید و چنانچه قصد تکرار دارید 5 دقیقه به خود استراحت دهید اگر بازویی دچار جراحت است بازوبند را بر روی آن نبندید تا جراحت بیشتر نشود. در صورتی که بر روی رگ ها یا شریان های سرخرگی بازویی، درمان های پزشکی در حال انجام است نباید بازوبند را بر روی آن بست.
 • هر زمان که دستگاه فشار خون به درستی کار نکرد باید بلافاصله بازوبند را از دور بازو خارج نمایید زیرا توقف گردش خون  به مدت طولانی و غیر ضروری خطرناک است. استفاده از دستگاه های فشار سنج برای خانم های باردار، بیماران مبتلا به پره اکلامپسی و نوزادان تازه متولد شده ممنوع می باشد.
 • فشار سنج بیورر همراه با یک کیف حمل سبک عرضه می گردد تا جابجایی آن برای شخص آسان باشد در بسته بندی این محصول 4 عدد باتری قلمی 1/5 ولتی و دفترچه راهنمای فارسی نیز مشاهده می شود قبل از استفاده از فشارسنج، دفترچه راهنما را با دقت تمام مطالعه فرمایید تا با طرز استفاده آن و تمامی نکات راجع به دستگاه به طور کامل آشنا گردید. کیفیت و ایمنی فشار سنج بیورر از سوی مراکز علمی معتبر تایید شده است و می توان با خیالی آسوده آن را مورد استفاده قرار داد.
0