کاغذ وی پک 5 سانت

125000تومان

0 از 0 رای

رول وی پک دندان پزشکی 10 سانت

250000تومان

0 از 0 رای

رول پک استریل 15 سانت

375000تومان

0 از 0 رای

رول وی پک 20 سانت

500000تومان

0 از 0 رای

رول وی پک اتوکلاو 40 سانت

1000000تومان

0 از 0 رای

رول پلاسما 30 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

رول وی پک پلاسما 20 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

رول وی پک استریل 25 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

رول استریل پلاسما 25 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

رول وی پک 30 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

وی پک استریل 35 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

رول استریل اتوکلاو پلاسما 35 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

رول کاغذ اتوکلاو پلاسما 40 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

رول پک پلاسما اتوکلاو 5 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

کاغذ وی پک پلاسما 7.5 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

کاغذ وی پک استریل 7.5 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

رول کاغذ پلاسما 10 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

کاغذ پلاسما 15 سانت

تماس بگیرید

0 از 0 رای

رول وی پک اتوکلاو

 • نرم افزارهای پزشکی و دندانپزشکی در فرآیند استریل و اتوکلاو شدن باید توسط کاغذهای مخصوصی بسته بندی گردند. چند سالی می باشد که این کار در ایران نیز رواج پیدا نموده است. یکی از اولین و شناخته شده ترین برندهای رول های استریل که توانسته است به بازار ایران راه پیدا نماید برند وی پک می باشد که توانست پس از راهیابی به بازار ایران و پس از گذشت مدت زمان نه چندان دوری در بین متخصصین ایران معروفیتی زبانزد پیدا نماید تا جایی که از آن نام آن به عنوان ماهیت کالا استفاده می شود دقیقا مثل اتفاقی که برای برندهایی همچون کلینکس، ژیلت، ریکا، وایتکس و ... افتاد. هر زمان سخن از رول وی پک اتوکلاو به میان می آید منظور گروهی از کاغذهای مدیکال است که به صورت رول پیچیده شده‌ اند و یک طرف آن کاغذ و طرف دیگر آن فیلم می باشد که بهتر است از آن با عنوان رول استریل اتوکلاو یاد شود. در زمان های قدیم در اتاق های CSR برای پیچیدن ابزاهای پزشکی و دندانپزشکی و قرار دادن آن ها در دستگاه اتوکلاو از پارچه استفاده می شد. بکارگیری پارچه مشکلاتی به همراه داشت به همین دلیل استفاده از پارچه در اتاق CSR منسوخ گردید و از آن زمان به بعد استفاده از رول وی پک اتوکلاو رواج پیدا نمود.

 • از مزایای رول وی پک اتوکلاو که به سبب آن مورد توجه کارکنان و متخصصین پزشکی قرار گرفته است:
  •  به راحتی می توان داخل پک استریل را از سمت فیلم شفاف مشاهده کرد.
  •  ماندگاری طولانی مدت(به مدت 9 ماه استریل باقی می ماند و این ویژگی آن را از پارچه متمایز می کند).
  •  با استفاده از رول وی پک اتوکلاو بر روی محصولات پرزی نمی‌ نشیند در نتیجه عوارضی همچون خارش، قرمزی، التهاب و ... را برای بیماران به وجود نمی آورد.

در انتخاب و خرید رول استریل اتوکلاو باید مواردی را مورد توجه قرار بدهیم که در ادامه مقاله راجع به این اولویت های مهم چند نکته ای به شما خواهیم گفت پس با ما همراه باشید.

 • چند نکته:
  •  اولین موردی که هنگام خرید باید در نظر داشته باشید این است که جنس رول ها باید متناسب با اتوکلاو انتخاب گردد به عنوان مثال برای اتوکلاو بخار یا اتیلن اکساید بایستی جنس کاغذ سلولزی انتخاب گردد و برای اتوکلاو پلاسما نیز کاغذ تایوک مناسب می باشد.رولر پلاسما نسبت به رول بخار و اتیلن اکساید قیمت بالاتری دارد.
  •  همچنین دقت داشته باشید که حتما در هر دو طرف حاشیه رول، اندیکاتور یا نشانگر کلاس وجود داشته باشد متاسفانه امروزه به دلیل شرایط اقتصادی کشور و نیاز به صرفه جویی در مخارج بیمارستان شاهد واردات و تولید رول های استریل بدون اندیکاتور و بی کیفیت با قیمت ارزان در بازار کشورمان هستیم که با استانداردهای ملی و بین‌ المللی مطابقت ندارند.
 •  
 • توجه داشته باشید که به هنگام باز کردن دوخت و جدا نمودن کاغذ از فیلم نباید هیچ پرزی به وجود آید. به منظور خرید این مدل از کاغذ ها با شرکت ها و کمپانی های معتبر و شناخته شده مشورت کنید و سپس محصول خود را خریداری نمایید.
 •  
 •  متخصصان آریا طب در طول شبانه روز آماده پاسخگویی و مشاوره دادن به شما عزیزان می باشند جهت مشاوره می توانید با شماره های درج شده در سایت آریا طب تماس حاصل بفرمایید.
0