• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید
برند پانسمان آلژینات
پانسمان آلژینات عسل مدی هانی

0 از 0 رای

تماس بگیرید

پانسمان آلژینات سدیم کلسیم کلتوستات کانو...

0 از 0 رای

تماس بگیرید

پانسمان آلژینات پرکننده سوربالگون هارتمن

0 از 0 رای

تماس بگیرید

پانسمان آلژینات بیاتین کلوپلاست

0 از 0 رای

تماس بگیرید

پانسمان آلژینات آسکینا سورب بی بران

0 از 0 رای

تماس بگیرید

پانسمان های آلژینات

پانسمان های آلژینات یکی از انوع پانسمان های رایج شده در یکی دهه بازار محصولات درمانی و بهداشتی کشورمان است که از جلبک های دریایی حاصل می شود و در ابتدا تنها مورد استفاده نیروهای دریایی ایران به عنوان پانسمان های فوق العاده کاربردی برای درمان انواع زخم های سطحی و عمقی قرار گرفته بود .

پانسمان های آلژینات بطور کلی در دو نوع ورقه ای و رشته ای طراحی و تولید شده اند و در ساختار ترکیباتی خود از مقادیر زیادی آلژینات کلسیم و همچنین آلژینات سدیم برخوردار می باشند . آلژینات کلسیم همان ماده ای است که در اینجور پانسمان ها در اثر تماس با ترشحات سدیم دار زخم ها تبدیل به مایعی ژله ای مانند می شود و با حفظ تمام مساحت زخم و همچنین رطوبت موجود در آن، سبب ترمیم و التیام هرچه سریعتر آن می گردد .

از پانسمان های آلژینات می توان برای انواع زخم های مختلف عفونی و غیر عفونی با میزان ترشحات کم تا بسیار زیاد نیز استفاده کرد؛ چرا که این نوع از پانسمان های مدرنِ امروزی از قدرت جذب بسیار بالایی در لایه های میانی خود برخوردار هستند و در نهایت نیز به دلیل سازگاری مطلوبی که بر روی انواع پوست های حساس و نیمه حساس دارند، به سادگی و بدون ایجاد کوچکترین احساس دردی جدا می شوند