تخت معاینه پایه ثابت

800000تومان

0 از 0 رای

تخت معاینه پایه هلالی

1100000تومان

0 از 0 رای

تخت معاینه بیمار

1300000تومان

0 از 0 رای

تخت معاینه پزشکی

1600000تومان

0 از 0 رای

تخت معاینه پایه کج کشو دار

2000000تومان

0 از 0 رای

تخت معاينه برقی

5800000تومان

5 از 1 رای

تخت معاينه تاشو

700000تومان

1 از 1 رای

تخت معاینه برقي

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه دو شکن

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه کشودار

1050000تومان

0 از 0 رای

تخت معاینه تزریقات

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه با جای رول ملحفه

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاينه بدون شکن

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه ساده کشو دار

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه پایه چرخدار

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه شکن دار

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه ساده با تنظیم ارتفاع

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه دو کشو

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه استیل شکن دار

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه استیل

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه بدون شكن

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه سرشکن

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه پایه چرخ دار

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه بدنه فلزی

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه تمام استیل

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه معمولی

تماس بگیرید

5 از 1 رای

تخت معاینه چرخ دار

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه هیدرولیک

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه سر متحرک

تماس بگیرید

0 از 0 رای

تخت معاینه کشو دار

تماس بگیرید

5 از 1 رای

تخت معاینه

 • معنی لغوی تخت : خود تخت  به معنی بستر می باشد که به عنوان یک استراحتگاه  شناخته شده چون جای اصلی استراحت میباشد  درست مانند یک جعبه کادویی بزرگ می باشد که دارای چیدمان تشک ، ملحفه و بالش می باشد  تا اسکلت تو خالی را پر کند و نمای خوبی به تخت دهد تخت ها دارای یک بدنه اسکلت چوبی یا فلزی می باشند که از چهار پایه چرخشی  یا ثابت ساخته شده اند بدنه اسکلت تخت توخالی مربع می باشد برخی از تخت ها دارای سوراخ هایی برای عبور و جریان هوا دارند .

 • تاریخچه تخت ها : ما تخت های گوناگون و متنوعی با کاربرد بالا داریم که هر یک قابلیت منحصر به فردی دارد  تخت ها به دلیل داشتن جعبه فنری نسبت به قرار گیری تشک موج دار عمل می کنند این موجی بودن به دلیل وجود فنر می باشد زیرا باید بین تخت  و تشک  فاصله چهار اینچی باشد .مصریان پایه های تخت را نمایان و آشکار ساختن که از جنس  پای حیوانات بوده که مثل امروز صاف و صیقلی نیست بلکه برآمدگی و شیب رو به  پایین داشته اند  نخستین تخت شناخته شده تختی بوده که برای این که اصطکاک و شیب را مقداری کاهش دهند وسط قاب چوبی یا اسکلت فلزی تور و نخی قرار می دادند  البته عمر بالایی داشتند زیر بر اثر زمان تخت گود می شد .تخت های بزرگ  در قدیم نشان دهنده ی ثروت مند بودن فرد و مکانی که تخت قرار می گرفت بود .قبل از تخت های بیمارستانی تخت های ستونی و تخت خانوادگی و تخت های فلزی رایج بوده و هر چه اندازه بزرگتری داشته باشند فرد ثروت مند تر است .تخت های فلزی از نظر پاکسازی و بهداشتی موثر بوده است .

تخت معاینه

توضیح تخت بیمارستانی : 

تخت معاینه یک تختی  می باشد که در  تمام مراکز درمانی به راحتی قابل مشاهده می باشد.

این تخت برای این که از نظر کیفیت بهتر باشد نیاز به پایه تاشو یا ثابت دارد که بسیار محکم باشد.

تخت بیمارستانی تختی می باشد که بیمار حداقل امکان 24 ساعت  برای استراحت از آن استفاده می کند.

جنسی که برای روکش رویه به کار میرود بهتر است فوم  یا اسفنج باشد حتی  رویه فوم سرد مناسب تر است  زیرا کیفیت را بالا می برد.

گونه های تخت خوابی قابلیت تنظیم تخت خواب را فراهم ساخته قابلیت تولید تخت های گوناگون چون دو طبقه و بیمارستانی که خود گوناگون می باشد .

اگر دقت کرده باشید سطح تخت دارای چرم می باشد که این چرم دارای رنگ بندی متنوع میباشد مناسب برای انجام تزریقات  و سرم می باشد  در مراکز فیزیوتراپی و کاردرمانی قابل مشاهده می باشد.

تخت بیمارستان در همه نوع یک اساس مهم در بیمارستان می باشد که  نشان دهنده کیفیت  بیمارستان است هرچه تعداد تخت بیشتر باشد بیمارستان بهتر است زیرا بیمارستان خانه ی دوم بیماران و کادر درمانی می باشد .

نوع زیره ی به کار رفته مهم می باشد البته انواع مختلفی دارد ممکن است چوبی ، ام دی اف و فلزی باشد اما زیره چوبی ممکن است که بسته به وزن بیمار ترک بخورد برای اطمینان بیشتر ما زیره فلزی را پیشنهاد می کنیم.

 •  

توضیح تخت معاینه : 

 • تخت معاینه که پایه های ثابتی دارد از نظر ابعاد 180 در 60 در 70 می باشد  یک تخت ساده   و پرکاربردی می باشد  حتی در سالن زیبایی هم مورد استفاده قرار می گیرد  زیرا تخت  ارتفاع مناسب و  استانداردی دارد  که مناسب برای تمامی افراد با هر قد و قامتی می باشد  دارای بدنه فلزی از جنس پروفیل می باشد که لوله ها دارای ضخامت 32 mmi می باشد  تا مقاومت و استحکام بالایی داشته باشد  در برابر فشار های احتمالی مقاوم می باشد  تشک این تخت فومی با اندازه ۵ سانتی متر می باشد  چرا انتخاب فوم بوده زیرا فوم به ندرت زمان دچار فرورفتگی  و هر گونه نشست و گودی نمی شود بلکه حالت اولیه خود را حفظ می نماید .رویه به کار رفته از چرم مصنوعی برگرفته شده است که کاربرد بالایی دارد  زیرا ایزی کلن کردن آن بسیار راحت می باشد  در قسمت زیرین تخت به جای کار با چوب یا نئوپانی از آهن بیشتر استفاده می کنند که تحمل وزن تشک را داشته باشد برای اینکه بعد شستشو دچار زنگ زدگی نشود از رنگ الکترواستاتیک بهره می گیرند قابلیت نصب انواع بالش ها و پرتابک های کش دار را نیز داردبیشتر از تخت معاینه پایه ثابت که قابلیت تا شوندگی ندارد استفاده می کنند زیرا تخت معاینه ای که تاشو می باشد به مرور پیج و مهره هایش هرز می شود  با این که تخت معاینه ثابت مزاحمت بیشتر و فضای زیادی را اشغال می کند نسبت به تختی که پایه های تاشو دارد اما دوام بالایی دارد . دارای یک فوم مرغوب می باشد روکش طرح چرم حس نرمی و راحتی به انسان می بخشد. بخش فومی باید از مواد کامل منعطف استفاده شود اگر غیر این باشد فرد دچار پستی و بلندی می شود  البته دقت کنید که بیمار هنگام دراز کشیدن شیء تیزی همراه خود نداشته باشد زیرا ممکن پاره کردن روکش چرم می شود که تخت خراب می شود .

تخت معاینه

 •  
 • ویژگی های تخت معاینه : 

رویه به کار رفته چرم مصنوعی که در رنگ های سفید ، کرم ، مشکی و قهوه ای تیره قابل نمایش می باشد.

ممکن است تخت معاینه از سر متحرک باشد و قابلیت تنظیم از پشت سر توسط اهرام را داشته باشد. 

دارای گارد محافظتی بلند می باشد که اندام بیمار را به راحتی احاطه کند  کفی به کار رفته نئوپان می باشد  که قابلیت شستشو دارد .

برخی از تخت های معاینه (تاشو) می باشند برای  این بعد از مصرف به راحتی درون کمد یا دیوار بروند و فضای کمتری را اشغال نمایند.

تخت معاینه دارای پایه های ثابت و  چرخشی می باشد  که با سایر تخت ها از نظر رنگ الکترواستاتیک مشابه می باشد تا بدنه طول عمر بالایی داشته باشد .

تخت معاینه

 • انواع تخت های معاینه :  تخت معاینه ثابت ، تاشو و برقی ، پایه کشو دار ، پایه هلالی  می باشد.
 •  
 • تخت های معاینه برقی : دارای یک موتور می باشند که به عنوان منبع اصلی عمل می کند که با زدن یک دکمه به راحتی  تخت تنظیم و به حرکت در می آید . دارای قابلیت های بی شماری  هستند که بهتر است ذکر شود پایه های به کار رفته از جنس پروفیل میباشد   دارای ریموت کنترل دار برای تنظیم ارتفاع دارد.
 •  
 • تخت های معاینه هلالی : که دارای رول می باشد  ساده ترین تخت موجود در مطب ها و کلینیک ها می باشد  به عنوان تخت ماساژ هم قابل شناخت می باشد  پایه های موجود اسن تخت تماما از جنس فلز بوده که برای این که سریع زنگ نزدند به وسیله الکترواستاتیک به رنگ سفید و نقره ایی برای ضد خش شدن در آمده است  برای این که پایه های تخت به سطح زمین فشار نیاورد 4 عدد لایه ژلاتینی قرار داده اند  تا موقع جابه جایی  هم صدایی تولید نشود تولید تشک توسط فوم شرد برش خورده و شکل گرفته شده است  کیفیت چرم استفاده شده به قدری می باشد که در طول مدت دچار کشیدگی چرم نمی شود حتی دچار خوردگی و رنگ پریدگی نمی شود  قطر فومی که برای سطح انتخاب شده است 20cm می باشد   دارنده ی لوله های رولی شکل 32 کتابی می باشند .
 •  
 • تخت های معاینه کمد دار :  قابلیت نصب آپشن های مختلف چون پایه سرم  و رول بهداشتی را فراهم می سازد  دارای تشک فوم تزریقی می باشد  این فوم چند لایه می باشد که هر لایه ویژگی دارد  و فرین و حالت خود را به صورت مرغوب حفظ می نماید  مقدار وزن و سنگینی پروفیلی که در اسکلت و پایه به کار رفته است 20×40 می باشد‌.
 •  
 •  تخت معاینه های ساده : تشکیل شده از تشک ابری و یک تکه ای می باشد که دارای  روکش پلاستیکی می باشد

بدنه های تخت معاینه ممکن است تمام استیل ، فلزی  و شکن  دار باشد.

تخت معاینه سر متحرک

یک اسکلت فلزی دارد که تشک مناسب آن دارای فوم بسیار ضخیم می باشد که به تنظیم شیب سر کمک می کند  بالش به کار رفته دارای نصب روکش می باشد حتی دارنده ی نصب رول گیر بر قسمت دلخواه تخت می باشد  پایه تخت حداقل دارای ۲mmi ضخامت میباشد دارای ۲۴ عدد رنگ دلخواه می باشد .

تخت معاینه تاشو دارای جنس پروفیل فلزی مشما می باشد که تقریبا 45 کیلوگرم وزن دارد  رویه چرم ضد آب

همچنین دارنده ی  مهره کاسه نمدی می باشد که ته پایه پلاستیکی دارد و پیچ 6 سانت هم دارد . تشکیل شده از جوش co2 می باشد .

تخت معاینه

تخت معاینه دارای قابلیت هایی  چون پلیت پزشکی ، ارائه خدمات پشتی را تنظیم می نماید تمام خدمات از طریق یک اهرم دستی امکان پذیر می باشد .

دارای تنظیم از نظر طیف گسترده ایی می شود  همچنین موتور الکتریکی تخت معاینه برقی قابلیت تنظیم سازی را فراهم می سازد که دارای کاستور با ترمز فردی می باشد چارچوب ساخته شده از استیل ضد زنگ میباشد  چرخ دستی دوتایی استراحت پشت را تنظیم می نماید  ریل های غلاف گیر دارای قلاب محافظتی می باشند  تخت معاینه کمد دار تهیه شده از روکش  و ورق CRCA برگرفته تا قابلیت پشت را تنظیم سازد  دارای روکش کف بالا و رکسن با شستشوی بالا می باشد .

متشکل از سه کشد و سه کابیت که از نظر تعداد تفاهم دارند  که تاشو می باشد که کنار یکدیگر با یک دستگاه سینی BP به هم متصل شده اند .

قد و پشتی که در تخت معاینه برقی موجود است به صورت الکتریکی توسط  هدست اداره می شود  دارای دو بخش که هر دو بخش از استیل ضد زنگ ساخته و با تشک قالب تولید می شود حداقل تحمل ۱۵۰ kg می باشد .

 

تخت معاینه تاشو دارای بدنه فلزی تاشو که از  ناحیه پشت قابل تنظیم می‌ باشد مناسب برای این ناحیه است

تخت معاینه رایج ترین تخت می باشد نسبت به سایر تخت های دیگر می باشد دارای ضربه گیر و ضد تعریق می باشد تا به راحتی بوی بد به خود نگیرد طوری که  فرد اگر مدت زمان زیادی روی آن بنشیند تخت خیس از عرق شود  و بوی بد بگیرد ب این علت ساختار ضد تعریقی دارد مانند  سایر تخت ها دارای یک اهرم و پدال می باشد گاردهای لوله ای سه طرفه با ظرافت خاصی ساخته شده اند برخی دارای دستگیره توکار می باشند تا به طراحی زیبایی بدهند  برای این لوله های محافظ مفصلی ضخامت ۲mmi انتخاب شده است  هر تخت برقی دارای سه الی نهایتا چهار شکن می باشد که به وسیله شکن ها قابلیت تخت شکل می گیرد زیرا شکن ها امکان زاویه دادن  به سر و پا و ناحیه کمر را فراهم می سازد  برخی تخت ها مرسوم به نگهداری در منزل می باشند زیرا برخی  از سالمندان نیاز به استراحت طولانی مدت در تخت دارند که باید تخت سه شکن تمام برقی بخرید که حالت ها را ایفا کند و حفظ کند  گاهی ممکن جنس رویه چرم نباشد و تماما ABS باشد که پایه های گردشی و ثابت دارند  برای اینکه ثابت بماند کافیست که دکمه شاسی یا فشاری را بزنید  تا به راحتی به سرامیک بچسبد البته برخی از این  ها حالت تاشو دارند که چرخ ها قابلیت جداسازی یا فرو رفتگی به داخل پایه را دارد.

حتی برخی از تخت های بیمارستانی به راحتی تبدیل به صندلی می شوند تا فضای کمتری را اشغال کنند   برخی دیگر از تخت ها درست مانند تخت ژنیکولوژی که برگرفته از زن می باشد هستند  که مخصوص معاینه بانوان می باشد مربوط به معاینه واژینال است  باید با دقت خاصی انجام  گردد به همین علت می باشد که دارای جای دست و جای پا می باشد که به راحتی دست و پا درون دستگیره ها قرار گیرد تا مبادا فرد نسبت به زاویه و حالت تخت تغییر پیدا کند زیرا تخت 3 تیکه می باشد .

تخت معاینه

شامل تکه مربوط به سر ، تکه مربوط به کمر ، تکه مربوط به پا گاهی یک تکه اضافی به عنوان واحد متحرک شناخته شده است . ما تخت های بیمارستانی گوناگونی داریم که تخت معاینه نمونه بارز تخت های بیمارستانی می باشد  کاربرد بی نظیری دارد   تخت های جراحی و زایمان که نامش برایتان آشناست همان تخت ژنیکولوژی می باشد  که درد و فشار زایمان طبیعی را کاهش می دهد    به گونه ای که فرد زایمان کننده درد کمتری را حس می نماید   به کمک  گرفتن دستگیره ها  از افتادن خود مانع می شود طوری که بدن کاملا در اختیار چهارچوب فلزی تخت قرار می گیرد البته می توان گفت که بدن را احاطه خود می کند   این تخت معمولا بیشتر به صورت صندلی مشاهده شده است که به صورت کشویی یا توسط یک دکمه فشاری قابل کنترل می باشد که می توان قسمت زیرین تخت را به صورت مکانیکی (کشویی) کشید تا صندلی صاف گردد و به تخت تبدیل شود یا با یک دکمه فشاری به راحتی تبدیل به تخت گردد به صورت اتومات انجام می گردد رویه( روکش) تخت باید صاف بر روی تخت پهن گردد هیچ گونه برجستگی ایجاد نکند که ناحیه پشتی فرد اذیت گردد  زیرا تخت باکیفیت تختی می باشد که  به ناحیه پشتی صدمه وارد کند زیرا امکان دارد که  ستون فقرات در معرض فشار قرار گیرند .گاهی با تخت های  الکترونیکی مواجه شده اید  که به دلیل تعیین زاویه به قسمت مختلف اکثرا سه قسمت می شکند روکش تمام تخت ها چرم مصنوعی قابل شستشو می باشد  که سعی دارند کم حجم تولید نمایند که مکان کم و فضای اندکی را اشغال نماید  حین ساخت تخت به  ابعاد چهارچوب و نوع انتخاب چهار چوب دفت می نمایند قطرهایی که برای لوله ها درنظر گرفته می شود از نظر ضخامت و پروفیل به کار رفته و وزنی که خود کار دارد و قادر به حمل می باشد  اجزای داخلی برای شکل دهی مناسب نیاز به مقدار وسیعی فوم سرد دارد که به عنوان قالب گیر مناسب باشد  اما اسکلت کار که مهم ترین بخش تخت می باشد به سبک پروفیل صنعتی می باشد توجه خاصی به مکانیزم لوله ها شده است  که دارای  کلاف فلزی با ویژگی ماندگاری بلند مدت می باشد  برای این که عمر نشیمن افزایش یابد از کفی فوم سرد به عنوان کفی مبلی استفاده می نمایند رویه خود تشک قبل چرم مصنوعی از مشمع و تریکو می باشد  که قادر به ضد عفونی کردن باشد  قبل رویه کوبی تشک مخصوص از ریباندی که دارای ۶۰ kgمی باشد 3cm جدا کرده و به رویه تشک می افزایند و رویه کوبی را اتمام می بخشند تا استحکام بالایی برای استفاده در مراکز درمانی داشته باشد البته ما دارای کفی های فومی ،اسفنجی، مبلی و سایر…. هستیم که کفی فوم سرد تزریقی یا برش لیزری برای طرح دهی مناسب می باشد که دوام بالا و ماندگاری بالایی هم دارد.

تخت معاینه مامایی مناسب برای درست قرارگیری حالت تخت و بیمار می شود تعادل را برقرار سازد همچنین تمام عملکرد آن توسط موتور امکان پذیر می باشد زیرا بیشتر به صورت الکتریکی قابل استفاده می باشد زیرا بدنه محکم و ضربه گیر دارد   دارای یک شاسی تمام فلزی می باشد  که کارایی را به خوبی انجام می دهد

تخت معاینه

تخت معاینه ای که مدل m90 است سطح دو تکه به وسیله  یک تک شکن می باشد که کفه ی کار  ABS می باشد دارای سیستم رک یا تلسکوپی می باشد ضخامتی که برای تشک به کار رفته 5cm می باشد در 4 طرف تخت قابل نصب پایه سرم فراهم شده است  همچنین دارای جای رول ملحفه و کشو می باشد تک شکن برای زیر  سر تخت مناسب می باشد که زاویه 60 درجه را امکان می سازد.

از قطعات الکتریکی  استاندارد برای مونتاژ استفاده می نمایند تا  از برق گرفتگی جلوگیری کنند برخی از قسمت های تخت متحرک ساخته شده تا حین جابجایی ضربه ای به بیمار وارد نشود

البته تخت معاینه با نام هایی چون :(تزریقات، تخت مطب ) قابل شناسایی بوده است اصلی ترین کاربرد آن در جهت تزریقات و معاینه انجام می گردد  بیشتر مایل هستند که تخت معاینه دارای رول ملحفه باشد  اگر دارای یک کشو در زیر گارد باشد بسیار موثر می باشد زیرا ملزومات ضروری به راحتی جابه جا می گردد  همه ی تخت هایک قابلیت مهم دارند که این قابلیت تنظیم میزان ارتفاع نسبت به بدن می باشد  که توسط شاسی انجام می شود گاهی ممکن است که برقی باشد تا اعمال این عملکرد و جابجایی توسط ریموت انجام گردد .

جنس ساده ای که هم اکنون فوم سرد جایگزین آن شده زیره ی مواد چوبی متشکل از چوب و ام دی اف می باشد که اکنون فوم سرد با چگالی 30kg جایگزین این مواد چوبی شده است  انتخاب رول گیر و عرض تخت اختیاری می باشد  تمام تخت های معمولی از سه قسما مخصوص قرار گیری سر، کمر ، پا تشکیل شده  که در اسکلت تخت برای هر بخش با توجه به اندازه تشک رویه کوبی دارای چرم مصنوعی ساخته شده  برخی محافظ پا دارند برخی دیگر دارای کیسه هوا می باشند همچنین چرخ های بزرگ و نرم  و بدنه پهن هیچ صدمه ای به بیمار وارد نمی کند  دربرابر اشتعال حفاظت لازم را انجام می دهد . پوشش رنگی پودر الکترواستاتیک دارد که بر پایه سرم و کشو نصب می گردد

برخی از تخت های دیگر نیز دارای رویه مستطیل  و از جنس فلز و مقداری پلاستیک  یا کامپوزیت فیبرکربن  تشکیل شده است  که کل تخت ها دو نوع ساده و الکتریکی می باشد که برپایه متحرک و ثابت باقی می ماند که بالا و پایین شده توسط  چرخ دنده ی مکانیکی  و پیستون های هیدرولیکی بالا و پایین می گردد .

اکثریت تخت ها از سه بخش لولا شده که بخشی از آن ها دارای بالا برنده کلیه می باشد.

تخت معاینه

تخت های ارتوپدی از رویه  ساخته شده که اشعه ایکس قادر به عبور از آن باشد  که تصویر برداری را ممکن سازد  تخت های معاینه ساده که به تخت عمل تبدیل شده طوری عایق بندی  شده که نفوذ مایع امکان پذیر نباشد  در سیستم الکتریکی اتصال کوچک و کوتاه رخ می دهد  نباید تخت حرکت نامناسب انجام دهد پاها باید نسبت به خط افق ۲۰ الی ۴۰ درجه زاویه بگیرد طوری که زاویه سر سازنده زاویه ۴۵ تا ۹۰ باشد که حداکثر مجاز می باشد

تخت معاینه

ریل های جانبی که به کار رفته  حدقل ۱۵۹ کیلوگرم را تحمل می کند که دارای کنترل دستی و پایی می باشد  دارای بار مفصلی هم باشد  تخت هایی که موتور  الکتریکی دارند قادر به تنظیم سر تخت و ارتفاع به طور دلخواه می باشد  تخت های الکتریکی قابلیت انتقال موتور را به چرخ دنده ها به صورت مارپیچ را فراهم می سازد که بالا و پایین کردن حرکات تخت را  به عمل می آورد

تخت معاینه یا تخت معالجه در میان پزشکان با نام معالجه برای درمان و به منظور معاینات اولیه شناخته شده است که در دو مدل پایه ثابت و محرک در بازار موجود است  اصول اولیه هر تخت استحکام مد نظر برای تحمل وزن فرد می باشد استحکام توسط انتخاب قطعات خوش کیفیت اعمال می شود ابتدایی ترین قطعه تخت که تکمیل کننده اسکلت بوده زیره فلزی بوده فلز در برابر سایر عناصر مقاومت بالایی دارند که یک زیره  چوبی روی این زیره فلزی می نشیند تا کیفیت استاندارد تکمیلی را ایفا کند رویه اولیه که مشاهده شده دارای سه بافت اسفنجی و فوم ضد تعریق بوده است فومی که با پهنای  مناسب برای رویه اولیه شناخته شده به دلیل ضد تعریق بودن به راحتی پوسته پوسته میشود و حالت فرسودگی به خود نمی گیرد  تفاوتی که در روند تولید تخت پایه ثابت با محرک قائل شده اند میزان کیفیت و لول تحمل فرد می باشد که ۶۰ درصد پایین تر از تخت پایه ثابت بوده است و کارایی  مفید چند ساله دارد عموما بهتر است که تخت دارنده ی یک دستی برای قرار دهی رول ملحفه داشته باشد و اهرمی که در انتهای تخت قابل ذکر است برای تعیین زاویه مناسب بوده است  تخت معاینه زیر مجموعه از تخت ها و تجهیزات پزشکی بوده است  ارتفاعی که توسط اهرم امکان پردازش است ۶۵  سانتیمتر است که زاویه دهی را اعمال می  کند طوری که نشستن و خوابیدن راحت باشد فوم تزریقی سرد که روکش بوده سرمای خوبی برای پوست دارد و مانع  از فروررفتگی می شود که ممکن یک تکه ابر کنار کار مشاهده شود که میزان برآمدگی به علت همین تکه ابررخ دهد  جنسی که فوم را در برگرفته پلی اتیلن بوده است مدل دیگر آن تخت معاینه V1بوده که حالت ثابت به خود دارد مانند  سایر تخت ها دارنده ی شکن نیست و یک تخت ساده ی متشکل از 4پایه بوده است که پایه ها پروفیل است که بازاویه دهی به ۹۰ درجه تخت حاات تیکه گاه به خود میگیردتماما برگرفته از ۴ رنگبندی بوده است ابعادی که هر تخت دارا است باتوجه به میزان طول و عرض و ارتفاع تنظیمی به دست می آید ضخامتی که پایه های پروفیلی را در برگرفته 1/5میلی متری می باشد که این ضخامت دربرابر فشار مقاوم است پس از فوم تزریقی سرد رویه تشک چرم مصنوعی بوده است شستشوی تخت نیاز به مواد شوینده ندارد زیرا خیلی راحت پاک سازی با یک دستمال نم دار انجام می گردد همچنین برای اینکه قطعات قابلیت جداشدن دارند و مانع از پوشیدگی اسکلت اصلی تخت شویم از الکترواستاتیک بهره می گیریم عواملی که در قراردهی رنج قیمت تاثیرگذاراست میزان طول عمر تخت و استحکام پایه های تخت بوده که جنس فوم مصرفی به ویژه چرم خیلی اثر گذار است هرچه مصرف پلی اتیلن در ساخت فرایند همچنین گاهی برخی تخت ها دارنده ی کشوهایی با ابر قدرتی می باشند که ماندگاری بالایی دارند اگر میزان پف ابر کم باشد بسیارتخت پرکاربردی بوده است که اصولا در مطب ها و سایر سالن های زیبایی نیز مشاهده شده است باتوجه به نیازتان می توانید خریداری کنید

 

0