• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید
چست لید اینتکو ​​​​​​​sf08

چست لید اینتکو ​​​​​​​sf08

اینتکو ​​​​​​​sf08
قیمت : 950 تومان
موجود

4 از 1 رای

ورود یا ثبت نام

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

چست لید اینتکو sf08

چست لید یکی از ابزار پزشکی است که جهت نشان دادن سیگنال های قلبی در صنعت پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد.چست لید برای اولین بار توسط شرکت دانش بنیان تولید شده است. آقای مهدی ملکی این چست لید را برای اولین بار اختراع کرد و توانست یک پیشرفت بسیار بزرگی را در صنعت پزشکی ایجاد نماید.چست الکترو یک ابزاری است که برای تست ورزش، اتاق عمل و هم چنین مانیتورینگ کردن مورد استفاده قرار می گیرد.از دیگر مشخصاتی که این قطعه پزشکی دارد این است که یک بار مصرف می باشد و باید بعد از استفاده به دور انداخته شود.

کاری که چست لید sf08 انجام می دهد این است که سیگنال های قلبی بیمار را به یک دستگاهی می فرستد که توسط آن دستگاه برای پزشک قابل فهم می باشد. بدون این قطعه پزشکی هر گز نمی توان سیگنال های قلبی را مشاهده نمود.چست لید ها در اندازه های متفاوتی تولید می گردند و هر یک برای تمام بیماران قابل استفاده می باشد. چست لیدها در دو سایز بزرگسالان و کودکان مورد استفاده قرار می گیرد. این چست لیدها زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که برای نشان دادن سیگنال های قلبی این بیماران نیاز به مانیتورینگ می باشد.

از دیگر ویژگی هایی که می توان برای این چست لیدها بیان کرد این است که در دو فاز جامد و مایع تولید می شوند که هر یک کاربرد متفاوتی نیز دارند.چست لیدهای مایع برای نمایش دادن سریع سیگنال های قلب مورد استفاده قرار می گیرد و از نوع چست لید جامد برای آن دسته بیمارانی مورد استفاده قرار می گیرد که باید هر روز در معرض مانیتورینگ قرار بگیرند. در ضمن چست لید ها از جمله اقلام وارداتی کشور می باشد. چست لیدها دارای استاندارد ایزو هستند. در ضمن چست لید ها برای اتصال سیم دستگاه مانیتور قلب به قفسه سینه بیمار مورد استفاده قرار می گیرد. یکی دیگر از مشکلاتی که احتمال دارد برای افرادی که از این چسب استفاده می کنند به وجو بیاید ایجاد یک سری حساسیت های پوستی است که در موارد نادر این اتفاق می افتد


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول

محصولات مرتبط