تیغ جراحی بی بران 11

ویژگی های محصول
دسته بندی:
موجود
مشخصات فنی

375000 تومان

5 بسته به بالا 373000 تومان
10بسته به بالا 371000 تومان
50 بسته به بالا 369000 تومان
1 کارتن به بالا 365000 تومان
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

تیغ جراحی برند بی بران سایز b braun 11

 از جمله تیغ های بیستوری مورد استفاده در محیط های بیمارستانی می توان به  تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 11 اشاره کرد . این شرکت تیغ های بیستوری را در سایز های متفاوتی تولید می کند که دارای کیفیت بسیار بالایی نیز می باشد و هر یک از این تیغ های جراحی برای مصارف گوناگونی می باشد . تیغ های بیستوری در سایزهای متفاوتی تولید می گردند که سایزهای این تیغ های بیستوری در اندازه های 14 و 12 و 11 و 10 و 9 و 6 و 15 با دسته های بیستوری شماره 3 و 9 کاملا منطبق می باشند . تیغ های بیستوری شماره 20 و 21 و 22 و 23 و 24 نیز با دسته بیستوری شماره 4 و 6 کاملا انطباق دارد .

تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 11، در اصل یک نوع تیغ جراحی است که در عین حال بسیار برنده می باشد و برای جراحی های بدن مورد استفاده قرار می گیرد . جراح بر اساس میزان عمق ناحیه عمل از تیغ بیستوری مناسب استفاده می کند . از تیغ هی بیستوری برای جراحی های بدن و هم چنین برای کالبد شکافی و حتی می توان در صنایع دستی نیز از این تیغ های بیستوری استفاده نمود .

تیغ های بیستوری از جنس بسیار با کیفتی تولید می گردند که اغلب از جنس استیل کربن و برنجی می باشد . نکته دیگری که باید در مورد تیغ های بیستوری بیان کرد این است که در دو نوع تولید می شوند: یک نوع قابل تعویض و نوع دیگر به صورت ثابت ارائه می گردد . از دیگر مواردی که باید در تیغ جراحی مد نظر قرار داد این است که حتما باید دارای استاندارد های لازم باشد و در ضمن حتما استریل شده نیز باشد .

تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 11 مانند سایر تیغ های بیستوری از جنس بسیار با کیفیتی تولید می گردد که ترکیبی از برنج و استیل کربن می باشد . در ضمن در هنگام تهیه تیغ جرای باید کاملا دقت نمود که بر اساس نوع کاربردی که این تیغ جراحی دارد باید ان را تهیه نمود . به طور معمول تیغ های جراحی در دو نوع کلی قابل تعویض و غیر قابل تعویض تولید می گردند که نوع قابل تعویض این گونه از تیغ ها را  می توان بعد از تعوض مجددا مورد استفاده قرار داد .

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
375000
پرداخت
0