• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید
تیغ بیستوری مارتین سایز 22

تیغ بیستوری مارتین سایز 22

مارتین سایز 22
قیمت : تماس بگیرید
موجود

4 از 1 رای

ورود یا ثبت نام

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

تیغ بیستوری برند مارتین سایز Martin 22

تیغ های بیستوری دارای سایزهای متفاوتی می باشند و هم چنین برندهای متفاوتی نیز دارند . تیغ بیستوری برند مارتین نیز در سایزهای متفاوتی تولید می شود که هر کدام در جراحی های متفاوتی کاربرد دارد . تیغ بیستوری برند مارتین سایز Martin 22، بسیار تیز و برنده است و بسته به نوع عمل دارای کاربرد می باشد . تیغ بیستوری برند ماریتن از کیفیت آلیاژی خوبی برخوردار است که مورد تائید اداره پزشکی است . آلیاژی که در تولید این تیغ به کار گرفته می شود از جنس استیل کربن و برنج می باشد . کاملا استاندارد است و در عین حال کاملا نیز استریل می باشد .

تیغ های بیستوری دارای سایزهای متفاوتی هستند که هر یک نیز در عمل های جراحی مخصوص مورد استفاده قرار می گیرد . تیغه های بیستوری در دو دسته کلی هستند:تیغ های بیستوری شماره 14 و 12 و 11 و 10 و 9 و 6 و 15 که هر کدام با دسته بیستوری های شماره 3 و 9 دارای انطباق می باشند . دسته دیگری ا زاین تیغه های بیستوری با شماره های 20 و 21 و 22 و 23 و 24 که دارای دسته های 4 و 6  انطباق هستند . سایزهای متفاوت این تیغه های بیستوری بستگی به عمق ناحیه عمل دارد و جراح براساس نوع عملی که قرار است انجام دهد تیغه مناسب آن را نیز انتخاب می نماید .

برای مثال تیغه های بیستوری سایز 3، از جمله رایج ترین الگوها در ست های جراحی است  و تیغ شماره 11 عمدتا در ایجاد یک شکاف کوچک موثر است و در عمل حجامت مورد استفاده قرار می گیرد .

در یک دسته بندی کلی که می توان از این تیغ ها داشت این است که در دو دسته کلی قرار می گیرند : تیغ های بیستوری شماره 14 و 12 و 11 و 10 9 و 6 و 15 که هر کدام با دسته بیستوری شماره 3 و 9 منطبق هستند . دسته بعدی از این تیغ های بیستوری دارای شماره 20 و 21 و 22 و 23 و 24 هستند که با دسته بیستوری شماره 4 و 6 دارای انطباق می باشند

برند تیغ جراحی مارتین Martin

نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول

محصولات مرتبط