• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید
تیغ بیستوری بی بران 23

تیغ بیستوری بی بران 23

بی بران سایز b braun 23
قیمت : 215000 تومان
موجود

0 از 0 رای

ورود یا ثبت نام

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

تیغ بیستوری برند بی بران سایز b braun 23

 تیغ بیستوری یک نوعی از تیغ جراحی است که در ضمن بسیار برنده می باشد و برای جراحی بدن مورد استفاده قرار می گیرد . از تیغ بیستوری می توان برای کالبدشکافی و هم چنین در صنایع دستی نیز استفاده نمود . تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 23 ،در دو نوع کلی تولید می گردند که می توانند یک بار مصرف و یا اینکه دارای کاربرد همیشگی نیز باشد و بعد از تیز شدن مجددا مورد استفاده قرار گیرد .

تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 23 ،به اشکال متفاوتی تولید می شوند که مبنای استفاده از این تیغ های جراحی براساس عمق ناحیه ای از عمل می باشد که قرار است برش داده شود . تیغ های بیستوری دارای جنس بسیار با کیفیتی هستند  که اغلب از استیل کربن و یا برنج می باشد که مورد تائید اداره نظام پزشکی می باشد و می توان به راحتی استفاده نمود . تیغه ها و دسته ها هر کدام دارای سایزهای متفاوتی هستند و براساس سایز تیغه باید دسته مناسب آن را نیز استفاده نمود .

تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 23، براساس سایزی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد و برای جراحی های مناسب با این سایز مورد استفاده قرار می گیرد . از هر سایز این تیغه های بیستوری در عمل های خاص آن مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال برای ایجاد شکاف های کوچک، می توان از تیغ بیستوری شماره 11 استفاده نمود و در عمل حجامت نیز کاربرد دارد . براساس سایزهایی که از تیغ های بیستوری موجود می باشد دسته بندی های آن ها نیز متفاوت خواهد بود: تیغ های بیستوری شماره 14 و 12 و 11 و 10 و 9 و 6 و 15 با دسته بیستوری شماره 3 و 9 کاملا منطبق می باشد . تیغ های بیستوری شماره های 20 و 21 و 23 و 24 با دسته های بیستوری شماره 4 و 6 منطبق می شوند .

برند تیغ جراحی بی بران b braun

نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول