230000 تومان

تا 5 عدد 195000 تومان
تا 10 عدد 187000 تومان
بالای 10 عدد 185000 تومان
تیغ بیستوری بی بران 23

تیغ بیستوری بی بران 23

بی بران سایز b braun 23
0 از 0 رای
موجود

تحویل اکسپرس

پرداخت در محل

پشتیبانی 24 ساعته

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

تیغ بیستوری برند بی بران سایز b braun 23

 • تیغ های جراحی که به آن ها تیغ های بیستوری نیز گفته می شود به جهت مصارف گوناگون در شماره های مختلف به تولید می رسد و جنس آن ها از فولادهای محکم همچون استیل کربن، آلیاژ برنج و کربن و ... می باشد. شماره های مختلفی از تیغه ها وجود دارد که با توجه به درخواست جراح و سهولت استفاده از آن اندازه و نوع چاقوها انتخاب می گردد. تیغ بیستوری یک نوعی از تیغ جراحی است که در ضمن بسیار برنده می باشد و برای جراحی بدن مورد استفاده قرار می گیرد . از تیغ بیستوری می توان برای کالبدشکافی و هم چنین در صنایع دستی نیز استفاده نمود . تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 23 ،در دو نوع کلی تولید می گردند که می توانند یک بار مصرف و یا اینکه دارای کاربرد همیشگی نیز باشد و بعد از تیز شدن مجددا مورد استفاده قرار گیرد.
 • تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 23 ،به اشکال متفاوتی تولید می شوند که مبنای استفاده از این تیغ های جراحی براساس عمق ناحیه ای از عمل می باشد که قرار است برش داده شود . تیغ های بیستوری دارای جنس بسیار با کیفیتی هستند  که اغلب از استیل کربن و یا برنج می باشد که مورد تائید اداره نظام پزشکی می باشد و می توان به راحتی استفاده نمود . تیغه ها و دسته ها هر کدام دارای سایزهای متفاوتی هستند و براساس سایز تیغه باید دسته مناسب آن را نیز استفاده نمود .
 • تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 23، براساس سایزی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد و برای جراحی های مناسب با این سایز مورد استفاده قرار می گیرد . از هر سایز این تیغه های بیستوری در عمل های خاص آن مورد استفاده قرار می گیرد به عنوان مثال برای ایجاد شکاف های کوچک، می توان از تیغ بیستوری شماره 11 استفاده نمود و در عمل حجامت نیز کاربرد دارد.
 •  
 • براساس سایزهایی که از تیغ های بیستوری موجود می باشد دسته بندی های آن ها نیز متفاوت خواهد بود:
  •  تیغ های بیستوری شماره 14 و 12 و 11 و 10 و 9 و 6 و 15 با دسته بیستوری شماره 3 و 9 کاملا منطبق می باشد.
  • تیغ های بیستوری شماره های 20 و 21 و 23 و 24 با دسته های بیستوری شماره 4 و 6 منطبق می شوند.

 • دسته بیستوری ها بر اساس سایز تیغه ها و غالبا از جنس برنج ساخته می شوند و از شکل ها و سایزهای گوناگون و متنوعی برخوردار هستند. دسته ها دارای شماره 1 تا 7 می باشند که این شماره ها بر روی آن ها حکاکی شده است تا از یکدیگر قابلیت تشخیص داشته باشند. دسته شماره 3 برای اکثر عمل های جراحی ایده آل است. دسته بیستوری شماره 7 نیز به صورت بسیار بلند و نازک طراحی گردیده تا در جراحی های عمیق مانند برش بر روی مجرای صفراوی مورد استفاده قرار گیرد. برای ایجاد برش در جراحی های عروقی باید از چاقوهای ظریف استفاده شود. شماره های 4، 9، 10، 11، 12، 14 و 15 تیغ جراحی بی براون باید با دسته های 3 و 7  مورد استفاده قرار گیرند و تیغه های شماره 20، 21، 22، 23 و 24 نیز با دسته های 4 و 6 سازگار است. تیغه شماره 10 برای اکثر اعمال جراحی و مصارف عمومی بسیار ایده ال می باشد البته برای استفاده و ایجاد برش باید از نوک آن استفاده نشود بلکه برش ها را با لبه برآمده تیغ ایجاد نمود. تیغ شماره 11 نیز برای به وجود آوردن برش های کوچک مثل برش آبسه قابلیت استفاده دارد بدین صورت که ابتدا نوک تیغه را داخل آبسه کرده و سپس با یک حرکت جارویی به گونه ای که محل برش گسترده گردد تیغ جراحی را بیرون می کشیم. هنگامی که موضع مورد نظر دارای انحنا و ساختمان لوله ای باشد از تیغ شماره 12 استفاده می شود. ایجاد برش در مجاری سینوسی یا باز نمودن فیستول از موارد استفاده تیغ شماره 12 است. شماره های 20، 21 و 22 تیغ جراحی بی براون برای برش های بزرگ و شماره 15 برای برش های کوچک یا زمانی که نیاز به برش منحنی و دقیق باشد به کار گرفته می شود. دسته های بیستوری نیز همانطور که در بالا اشاره نمودیم دارای شماره های مختلف است که برای نواحی سطحی کوتاه و برای نواحی عمقی بلند ساخته می شوند. با توجه به نوع تیغ بیستوری که قرار است در ایجاد برش مورد استفاده قرار گیرد نحوه به دست گرفتن آن نیز متفاوت می باشد که ممکن است شبیه کارد غذاخوری، گرفتن قلم و گرفتن کمان باشد. تیغ جراحی بی براون از درجه کیفیت و استاندارد بالایی برخوردار بوده و توانسته است تاییدیه نظام پزشکی را به خود اختصاص دهد. تیغ جراحی بی براون اصل را می توانید از فروشگاه آریا طب یا با مراجعه حضوری یا به صورت آنلاین خریداری نمایید.
برند تیغ جراحی بی بران b braun

نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
 • عکس محصول