• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید
تیغ بیستوری بی بران 21

تیغ بیستوری بی بران 21

بی بران سایز b braun 21
قیمت : 215000 تومان
موجود

0 از 0 رای

ورود یا ثبت نام

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

تیغ بیستوری برند بی بران سایز b braun 21

تیغ های جراحی در سایزهای متفاوتی تولید می گردند و اغلب جنس این تیغ های بیستوری از استیل کربن و برنج می باشد که کاملا مورد تایید اداره تجهیزات پزشکی می باشد . سایزهای گوناکون دارای دسته های متناسب نیز می باشند که برای استفاده باید از هر یک از این دسته ها استفاده نمود . جراح نیز موظف است در هنگام استفاده از تیغ های بیستوری بر اساس ناحیه عمل و نوع عمق جراحی از این تیغ های بیستوری استفاده نماید .

تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 21، یکی از این تیغه های بیستوری می باشد که برای جراحی های متناسب قابل استفاده می باشد . برای دسته بندی این گونه از تیغه های بیستوری می توان این گونه بیان کرد که تیغ های بیستوری شماره 14 و 12 و 11 و 10 و 9 و 6 و 15 با دسته بیستوری شماره 3 و 9 کاملا انطباق دارد . تیغ های بیستوری شماره های 20 و 21 و 22 و 23 و 24 با دسته های بیستوری شماره های 4 و 6 کاملا انطباق دارند .

تیغ های جراحی همان تیغ های بیستوری هستند که در علم پزشکی به این گونه از تیغ های بیستوری در اصطلاح اسکالپل گفته می شود . در ضمن دسته بندی های این تیغه های بیستوری براساس شماره می باشد و بر مبنای این شماره ها می توان بر اساس نوع عملی که قرار است انجام گیرد از این تیغ های بیستوری استفاده می گردد . تیغ های جراحی به دو صورت قابل تعویض و یا غیر قابل تعویض ارائه می شوند و در ضمن آلیاژی که در ساخت این تیغ های بیستوری استفاده می گردد از استیل کربن و برنج می باشد .

در زمان خرید تیغ های جراحی باید این نکته را مد نظر قرار داد که بر اساس عمق ناحیه عمل جراحی تیغ متناسب با جراحی را نیز باید انتخاب نمود . تیغ های جراحی کاملا استاندارد هستند و در ضمن کاملا استریل شده می باشند و مورد تایید اداره نظام پزشکی می باشد .

برند تیغ جراحی بی بران b braun

نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول