ژل الکترود پلی ژل 260 سی سی

ویژگی های محصول
دسته بندی:
موجود
مشخصات فنی

قیمت : تماس بگیرید

بالای یک کارتن 72 عددی
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

ژل الکترود پلی ژل 260 سی سی

تعداد در کارتن : 72 عدد

حداقل سفارش : 1 کارتن

 • توضیح ژل الکترود پلی ژل 260 سی سی : انواع مختلفی از الکترودها به منظور ثبت پتانسیل های مختلف روی سطح بدن وجود دارند که می‌ توان به الکترودهایی از قبیل الکترودهای صفحه فلزی، الکترودهای مکشی، الکترودهای شناور، الکترودهای قابل انعطاف و الکترودهای داخلی اشاره نمود. از بین الکترودهای نام برده شده الکترودهای صفحه فلزی، الکترودهای شناور و الکترودهای قابل انعطاف نیاز به استفاده از ژل دارند. ژل الکترود رابط بین پوست و پروب دستگاه الکتروکاردیوگراف و ... می باشد و سبب عبور جریان الکتریکی و التراسونیک می‌ گردد. ژل های الکترود تحت برندهای گوناگون به بازار عرضه می گردند یکی از ژل های با کیفیت موجود در بازار ژل الکترود پلی ژل 260 سی سی است این محصول کاملاً شفاف بوده و قابلیت حل شدن در آب را دارد به راحتی بر سطح موضع پخش شده و هیچ اثر چربی از خود بجا نمی‌ گذارد و در عبور جریان الکتریکی و التراسونیک عالی عمل می کند. ژل الکترود پلی ژل 260 سی سی کاملاً بی خطر است و هیچ آسیبی به بدن نمی رساند همچنین در ارتباط با تجهیزات پزشکی و لوازم جانبی آن ها ایمن عمل کرده و هیچگونه آسیب و صدمه ای به وسایل لاستیکی، فلزی، الیاف طبیعی و مصنوعی وارد نمی‌ کند.

ویژگی های ژل الکترود پلی ژل 260 سی سی :

 • یک رسانا و هدایت کننده قوی جریان الکتریکی و التراسونیک به حساب می‌ آید
 • در ساختار خود نمک، الکل و اسانس ندارد و با هر پوستی سازگار می باشد
 • برای شخص ایجاد آلرژی و حساسیت نمی کند.
 • ژل الکترود پلی ژل 260 سی سی را باید در دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری کرد
 • البته توجه داشته باشید که باید از یخ زدن آن نیز جلوگیری به عمل آورد.
 • نحوه پاک کردن ژل : پاک کردن ژل نیز به راحتی انجام می شود تنها کافی است با کمک یک دستمال مرطوب یا حوله پاک به راحتی آن را از روی موضع پاک کرد.
 •  
 • مشخصات ژل الکترود پلی ژل 260 سی سی : ژل الکترود پلی ژل 260 سی سی یک رسانا و هدایت کننده قوی جریان الکتریکی و التراسونیک به حساب می‌ آید که در ساختار خود نمک، الکل و اسانس ندارد و با هر پوستی سازگار می باشد و برای شخص ایجاد آلرژی و حساسیت نمی کند. ژل الکترود پلی ژل 260 سی سی را باید در دمای زیر 30 درجه سانتی گراد نگهداری کرد البته توجه داشته باشید که باید از یخ زدن آن نیز جلوگیری به عمل آورد. حجم ظرف پلی اتیلن 260 سی سی می باشد که برای مواردی از قبیل الکتروکاردیوگرافی، الکتروآنسفالوگرافی و الکترومیوگرافی کارایی دارد. محصول معرفی شده به صورت کارتن بسته بندی می گردد که هر کارتن حاوی 72 عدد ژل الکترود می باشد که به صورت کاملا استریل تولید و عرضه می گردد.
 •  
  • سطح کیفیت محصول : اگر در بسته بندی آن مشکلی مشاهده نمودید ( خراش پارگی و ... ) از استفاده آن اجتناب نمایید زیرا حالت استریل خود را از دست داده است همچنین به هنگام مصرف به تاریخ انقضای آن نیز باید توجه ویژه داشت و از مصرف ژل های که تاریخ مصرف آن ها به پایان رسیده است باید اجتناب نمود به هنگام خرید ژل الکترود توجه به کیفیت اهمیت فوق‌ العاده‌ ای دارد محصولی را خریداری نمایید که از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا به تجهیزات پزشکی و لوازم جانبی آن صدمه ای وارد نشود و برای بیمار نیز حساسیت ایجاد نکند. ژل هایی که بر اساس اصول بهداشتی و اصول استاندارد جهانی تولید شده باشند از تاییدیه های معتبر برخوردار می باشند پس توجه به برخورداری از تاییدیه معتبر نیز ضروری می باشد.

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
0
پرداخت
0