پک سوزن یکبار مصرف بیوتی پن

ویژگی های محصول
دسته بندی:
موجود
مشخصات فنی

20000 تومان

فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

سوزن یکبار مصرف بیوتی پن قلم پاک سازی پوست بسته 100 عددی

توضیح سوزن یکبار مصرف بیوتی پن : بیوتی پن یک دستگاه پرتابل دستی می باشد که به منظور برداشتن تاتو، خال، کک و مک، زگیل و ضایعات پوستی طراحی و ساخته شده است. این دستگاه درمان را به سرعت بدون آسیب رساندن به پوست و ایجاد خونریزی انجام می دهد. بیوتی پن دستگاهی سبک و قابل حمل می باشد که از ایمنی بالایی برخوردار بوده و عوارضی را به دنبال نخواهد داشت. این دستگاه سه درجه قدرت متنوع برای پوست های مختلف دارا می باشد درجه ضعیف آن برای رفع کک و مک و درجه قوی آن جهت برداشتن خال تعبیه شده است. برای درمان با دستگاه بیوتی پن نیازی به استفاده از بی حسی تزریقی نمی باشد اما اگر بیمار تمایل به استفاده از بی حسی داشته باشد می توان از بی حسی پمادی یا بی حسی آیس کمک گرفت. تکنولوژی منحصر به فرد یون الکتریکی که در دستگاه به کار گرفته شده است فرد را دچار برق گرفتگی نمی کند. دستگاه بیوتی پن دارای مدل های مختلف از جمله مدل آنالوگ، سه زمانه، شش زمانه و نه زمانه می باشد. سوزن های این دستگاه نیز در سه مدل طراحی و تولید شده اند که ظریف ترین نوع آن لکه های قهوه ای و تاتوهای کوچک را پاک می کند و سوزن های ضخیم تر برای برداشتن انواع خال و زگیل کارایی دارند که سایز هر سوزن با توجه به اندازه خال و زگیل انتخاب می شود. پک سوزن یکبار مصرف بیوتی پن حاوی 100 عدد سوزن یکبار مصرف برای استفاده با دستگاه بیوتی پن می باشد. این سوزن ها به منظور خال برداری، رفع تاتو و برداشتن زگیل مورد استفاده قرار می گیرند. 100 عدد سوزن موجود در پک به صورت بیست ورق 5 تایی داخل یک جعبه کوچک بسته بندی شده اند. سوزن ها پس از تولید در کارخانه استریل و ضدعفونی گردیده و به صورت وکیوم و پک شده عرضه می گردند. قطر هر سوزن 0/25 و ارتفاع آن ها ۱۳ میلی متر می باشد.

نحوه استفاده از سوزن یکبار مصرف بیوتی پن : قبل از اینکه کار با دستگاه بیوتی پن را شروع نمایید ابتدا باید پوست مشتری کاملاً تمیز و ضدعفونی شود سپس از بی حسی استفاده نمود. برای بی حسی می توان پمادهای بی حسی همچون بی حسی عقرب یا TKTX را مورد استفاده قرار داد. سپس پوست را با نایلون پوشانده و تا نیم ساعت اجازه می دهیم که بی حسی بر روی پوست بماند پس از گذشت نیم ساعت بی حسی را پاک کرده و کار با دستگاه را شروع می کنیم قبل و بعد از کار ضروری است تا سوزن های یکبار مصرف بیوتی پن ضدعفونی گردند. این سوزن ها به صورت یکبار مصرف تولید شده اند بدین معنی که تنها باید یکبار استفاده شوند و پس از یک بار استفاده قابلیت استریل شدن خود را از دست می‌ دهند و بایستی به سطل آشغال انداخته شوند همچنین به منظور پیشگیری از بیماری های عفونتی و انتقال آلودگی بایستی برای هر فرد از سوزن جداگانه استفاده نمود و نمی توان یک سوزن واحد را برای دو شخص متفاوت استفاده کرد. اگر به هنگام استفاده از پک سوزن یکبار مصرف بیوتی پن متوجه خراش یا آسیب دیدن بسته بندی شدید باید از استفاده آن خودداری نمایید زیرا حالت استریل خود را از دست داده است. به هنگام خرید پک سوزن یکبار مصرف بیوتی پن توجه به کیفیت، رعایت اصول استاندارد و بهداشتی و تاریخ مصرف ضرورت دارد.

نکات مهم : سوزن های بی کیفیت یا با کیفیت پایین ممکن است در پوست شکسته شوند و سبب ورود آسیب های جبران ناپذیر به پوست بیمار گردند. سوزن هایی که استانداردهای لازم را ندارند یا در ساخت آن ها اصول بهداشتی رعایت نشده باشد نیز باعث صدمه دیدن سلامت پوست می‌ شوند و در آخر اینکه باید از مصرف سوزن های تاریخ مصرف گذشته جداً خودداری نمود زیرا حالت استریل خود را از دست داده و ایمن نمی باشند.

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
20000
پرداخت
0