• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید
پنبه توپک

پنبه توپک

پنبه توپک
قیمت : -
ناموجود

5 از 1 رای

ورود یا ثبت نام

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

پنبه توپک

پنبه در محیط های بهداشتی و آرایشی کاربرد بسیار زیادی دارد و اینکه کاربرد پنبه های توپی آرایشی و بهداشتی به شکل استعمال خارجی می باشد . پنبه توپک برای پاک کردن آرایش صورت به صورت کامل نیز مورد استفاده قرار میگیرد . در ضمن این گونه از پنبه ها دارای خواص استریل شده هستند و هیچ گونه حساسیت پوستی برای بدن فرد به همراه ندارد و کاملا می توان برای پاک کردن پوست از مواد بهداشتی از این نوع پنبه استفاده نمود .

پنبه توپک دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشند و می توان از داروخانه ها و یا از فروشگاه های لوازم بهداشتی تهیه کرد . از جمله کاربرد هایی که توپک های پنبه دارند این است که برای پاک کردن کامل آرایش و یا هر گونه آلودگی می توان از روی سطح پوست دست و یا صورت از انواع پنبه های توپی که به شکل رنگی و ساده می باشد استفاده کرد و کاملا هم بهداشتی هستند و هیچ گونه ضرری برای فرد به همراه ندارد . نکته دیگری که باید در مورد پنبه های توپی ارائه کرد این است که این پنبه ها در انواع مختلفی در بازار موجود هستند و هم به صورت رنگی و هم به صورت سفید می توان در بازار مشاهده نمود .

ولی نکته کلی که در مورد این پنبه ها می توان بیان کرد این است که الیاف سازنده این نوع از پنبه ها با پوست های خشک و حساس کاملا سازگار می باشند و هیچ گونه حساسیت های پوستی برای فرد به همراه ندارد . الیاف پنبه توپک از سلولز تشکیل شده است که بسیار نرم و لطیف است و مناسب برای انواع پوست های حساس می باشند . بسته بندی های متنوعی از این پنبه های توپکی می توان دید که در حفظ آرایش و بهداشت فرد بسیار تاثیر گذار می باشد . کاربرد های بسیار مختلفی که این پنبه توپک دارند شامل پاک کردن لاک ناخن، پاک کردن آرایش صورت و هر گونه آلودگی از روی پوست صورت می باشد . در ضمن برای پاک کردن مواردی دیگر از جمله هر گونه آلودگی از روی سطح پوست نیز مورد استفاده قرار می گیرد .


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول

محصولات مرتبط