پانسمان فوم جاذب سیلیکونی چسبدار نوبا اسپانج نوبا

ویژگی های محصول
دسته بندی:
ناموجود
مشخصات فنی

ناموجود

افزودن به سبد خرید
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

پانسمان فوم جاذب سیلیکونی چسبدار نوبا اسپانج نوبا

پانسمان فوم جاذب سیلیکونی چسبدار نوبا اسپانج نوبا یکی از پانسمان های جدید و فوق العاده کاربردی موجود در بازار است که از جنس پلی اورتان ساخته شده و بر روی خود، از یک لایه سیلیکونی نیز برخوردار می باشد . از این پانسمان می توان برای جذب عمومی ترشحات و یا اگزودای زخم استفاده کرد و مطمئن بود که هیچ ترشحات اضافی از سطح زخم به بیرون درز پیدا نخواهد کرد . همچنین در خصوص این پانسمان فومی نیز بد نیست بدانید که از قدرت انعطاف پذیری بسیاری مطلوبی نیز برخوردار می باشد .

از پانسمان فوم جاذب سیلیکونی چسبدار نوبا اسپانج نوبا می توان برای درمان و بهبودی انواع زخم های مزمن و حاد، جراحت های کوچک و یا بزرگ، زخم بستر، زخم پای افراد مبتلا به بیماری دیابت، زخم های شریانی و وریدی پا، زخم های عمیق پوستی، سختگی های درجه یک و دو و همچنین زخم های ناشی از انجام عمل جراحی استفاده نمود .

پانسمان فوم جاذب سیلیکونی چسبدار نوبا اسپانج نوبا را می توان برای مدت زمانی طولانی بر روی زخم استفاده نمود و به محض خروج ترشحات زخم از لبه های کناری آن، اقدام به تعویض آن نمود . البته توجه داشته باشید که حداکثر زمان قابل استفاده از این پانسمان فومی بر روی هر نوع زخم سطحی و یا عمقی، عفونی و یا غیر عفونی تنها 7 روز می باشد

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
0