دریل کیت Enlarging Hahnenkratt Exatec S

ویژگی های محصول
دسته بندی:
ناموجود
مشخصات فنی

ناموجود

افزودن به سبد خرید
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

دریل کیت Enlarging Hahnenkratt Exatec S

در کل لوازم دندانپزشکی به خاطر شکل و ظاهر و در ضمن صدایی که ایجاد می کنند ممکن است برای بیمار ترسناک باشد . هنگامی که بیمار در دندانپزشکی قرار دارد ممکن است به علت صدای دریل،و قلاب های تیز و هم چنین ابزارهایی که برای ترمیم دندان به کار برده می شود برای بیمار ترسناک باشد . دریل کیت Enlarging Hahnenkratt نیز یکی از ابزار دندانپزشکی است که موجب ایجاد ترس و لرزش برای بیمار می گردد حتی برخی از بیماران به دلیل ترس از این تجهیزات ممکن است به دندانپزشک مراجعه نکند .

برای استفاده موثر تر از دریل های دندانپزشکی، لازم است حفره های دندانی را پر نمود تا هیچ گونه آسیبی وارد نکند . به دلیل اینکه دریل های الکتریکی با سرعت 250 هزار دور در دقیقه می چرخد و آب را در دهان بیمار می پاشد و اگر این فرآیند اتفاق نیفتد ممکن است به دندان های فرد آسیب وارد گردد . در هنگام استفاده از دریل ،به دلیل اینکه یک لرزشی در دندان های فرد ایجاد می نماید که احتمال ایجاد ناراحتی و آزار برای دندان فرد وجود دارد به همین خاطر قبل از استفاده از دریل به طور موضعی دندان های فرد باید بی حس شده باشد .

از دیگر ابزار آلات دندانپزشکی،می توان به دریل تک سایز کیت اشاره نمود که از جمله ابزار با کیفیتی است که می توان در حوزه دندانپزشکی بسیار مشاهده نمود . دریل دندانپزشکی از جمله تجهیزات دندانپزشکی است که احتمال دارد بیمار از صدای کار کردن آن بترسد . دریل های دندانپزشکی به طور معمول با سرعت 250 هزار دور در دقیقه می چرخد و آب را در دهان شما می پاشد . برای اینکه از روش بهتری استفاده گردد باید قبل از استفاده از دریل حفره های دندانی را کاملا پر کرد . در زمانی که از دریل ها استفاده می گردد باید آب در دهان فرد باشد زیرا که ممکن است به دندان های فرد آسیب برساند . در صورتی که استفاده از دریل دندانپزشکی به علت لرزشی که در دندان های بیمار ایجاد می نماید ممکن است یک احساس ناخوشایندی را برای بیمار به همراه داشته باشد . ولی در کل به علت اینکه در زمان استفاده از دریل دندان های فرد کاملا بی حس شده است بیمار متوجه درد نخواهد شد .

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
0