اسپری سپتی سیدین سرفیس

ویژگی های محصول
دسته بندی:
موجود
مشخصات فنی
فقط نیم لیتری موجود میباشد

قیمت : تماس بگیرید

فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

اسپری سپتی سیدین توربو نیم لیتری

اسپری سپتی سیدین توربو نیم لیتری ویژه ابزار به بان شیمی از ویژگی ها و مشخصات فراوانی برخوردار می باشد که باعث برتری این محصول و همچنین استقبال افراد زیادی از آن شده است.

 

طریقه ی استفاده از محلول به این صورت می باشد:

اسپری سپتی سیدین توربو نیم لیتری ویژه ابزار به بان شیمی یک محلول آماده برای مصرف می باشد و نیازی به رقیق کردن ندارد ، زمانی که محلول را بر روی ابزار و وسایل اسپری می کنید  بعد از گذشت مدت زمان 1 دقیقه تا 2 دقیقه ضد عفونی انجام می شود و باید دقت کنید که قسمت های مختلف ابزار به محلول آغشته شوند ، به دلیل تبخیر شدن محلول از سطح وسایل نیازی به پاک کردن ندارد ولی در زمان ضروری می توانید با استفاده از دستمال یک بار مصرف آن را خشک کنید. شما همچنین می توانید از الکل 96 درصد نیز برای ضدعفونی کردن سطوح و ابزار استفاده کنید.

 

 

کاربرد های اسپری سپتی سیدین توربو نیم لیتری ویژه ابزار به بان شیمی شامل موارد بسیاری می شوند که چند مورد را برای شما نام می بریم " یک محلول ضد عفونی کننده است ، بر پایه ی الکل و چهارمین نسل  ترکیبات آمو نیوم چهارتایی می باشد ، برای ضد عفونی کردن ابزار و وسایل مورد استفاده قرار می گیرد ،  فاقد اثر خورندگی است ،  اثر سریع دارد ، هیچگونه اثر و لکی از خود باقی نمی گذارد و همچنین موجب از بین رفتن ویروس های HBV - HIV ، باکتری ها و توبرکلوزیس می شود  . این محلول دارای الکلی است که خاصیت میکروب کشی قوی دارد و همچنین موجب حفظ دوام طولانی و ماندگاری خاصیت میکروب کشی سپتی سیدین توربو می شود .

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
0
پرداخت
0