کیت پست داخل کانال استیل itena i Post

ویژگی های محصول
دسته بندی:
ناموجود
مشخصات فنی

ناموجود

افزودن به سبد خرید
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

کیت پست داخل کانال استیل itena i Post

از دیگر انواع تجهیزات دندانپزشکی ، کیت پست داخل کانال استیل می باشد . در حوزه دندانپزشکی تجهیزا بسیاری برای رفاه حال بیشتر بیمار تولید می گردد . این نوه محصول نیز در مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که فرد در اثر شکستگی یا پوسیدگی بیش از حد، بخش ی از تاج دندان خود را از دست داده باشد . در این مرحله دندانپزشک با معاینه و انجام مراحل ترمیم دندان از پست برای درمان استفاده می کند . کیت پست داخل کانال استیل دارای یک سری کاربردهایی هستند که شامل بازسازی دندان های اندو شده مورد استفاده قرار می گیرد . در ضمن برای تقویت ساختاری ریشه به خصوص برای ریشه های ضعیف نیز کاربرد دارد .

برای پشتیبانی و هم چنین حمایت از کراون ها و رستوریشن های پروتزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد . از این نوع از پست های دندانی برای کانال های تنگ ریشه دندانی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و برای ترمیم کانال های گشاد رشه دندانی نیز می توان به همراه ریفورپین ها نیز مورد استفاده قرار داد . در توضیح کلی ای که از پست ها می توان داشت این است که در دندان های قدامی برای ایجاد زیبایی های بهتری نیز مورد استفاده قرار می گیرد . در دندان های اندو شده از نوع پست های ترکیبی استفاده می شود به دلیل اینکه دارای مقاومت بالاتری می باشند و زیبایی در حد مطلوب نیز دارند . برای دندان هایی که دارای حرکات طرفی می باشند نیز می توان از نوع پست های کربنی استفاده نمود .

ویژگی های کیت پست داخل کانال استیل:

در زیبایی دندان های اندو شده تاثیر زیادی دارد . جنس این نوع از پست ها بر اساس فلزی است که در ساخت آ به کار برده می شود که این نوع از پست ها از استیل بسیار با کیفیتی تولید می شوند . در اندازه های متفاوتی تولید می گردند که می توان برای انواع دندان های افراد مورد استفاده قرار داد . در ضمن دارای حداقل سایش در ناحیه اپیکال ریشه می باشد . این نوع از پست ها در فیلم های رادیوگرافی نیز قابل تشخیص می باشند و در ضمن قابل استفاده با پیزوریمر نیز می باشند . عدم خوردگی یعنی عدم ایجاد سایه تیره ناشی از ریشه و فلز می باشد که از ویژگی های کیت پست داخل کانال استیل است . از دیگر مزایایی که می توان برای پست ها عنوان کرد این است که به دلیل شکل مضرس و دندانه دار پست ها بسیار راحت با سمان گیر می کند . از دیگر مواردی که برای استفاده آسان و شکل پیش ساخته فایبرپست ها می توان گفت این است که به دلیل اینکه از قبل ساخته می شوند هم در هزینه و هم در زمان صرفه جویی می شود .

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
0