کاور کفش نایلونی

ویژگی های محصول
دسته بندی:
موجود
مشخصات فنی
یکبار مصرف
مقاوم در برابر رطوبت

قیمت : تماس بگیرید

فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

کاور کفش نایلونی

 • این محصول نیز یکی دیگر از انواع کاور های کفش می باشد که قابل استفاده برای افرادی که در محیط های بیمارستانی فعالیت می کنند می باشد. در مکان هایی مثل آزمایشگاه ها و برخی از بیمارستان های خصوصی و دولتی از جمله بخش های جراحی و آی سی یو و سی سی یو برای خروج و ورود افراد از دمپایی استفاده می کنند اما با توجه به اینکه میزان تردد و هزینه ای که باید صرف خرید دمپایی و محل استقرار آن شود بهتر است از کاورهای کفش استفاده شود. این کاور ها بر روی کفش قرار می گیرد و از انتقال آلودگی و کثیفی کفش به محیط بیمارستان و یا حتی اماکن صنعتی و پزشکی و دارویی جلوگیری به عمل می‌آید این کاورها نباید بیشتر از یکبار استفاده شود زیرا امکان آلوده شدن محیط بسیار افزایش پیدا میکند همچنین کاور ها بسیار مقرون به صرفه هستند. فروش کاور کفش به صورت بسته ای و کارتنی می باشد، قیمت کاور کفش بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و خرید کاور کفش در فروشگاه آنلاین آریا طب در انواع مختلف این محصول امکان پذیر می باشد.
 •  
 • ویژگی ها:
  •  این محصول از لایه بسیار شفاف نایلون ساخته شده است و برای فیکس کردن محکم این کاورها با کفش یک کش بسیار نازک در قسمت بالای مچ پا قرار دارد که به راحتی می توان آن را به پا فیکس کرد و با استفاده از این که دیگر از پا و یا کفش افراد خارج نمی‌شود.
  •  این کاور ها بسیار هزینه مقرون به صرفه ای دارند و هزینه زیادی ندارد و فضای مناسب برای نگهداری این کاور ها هم بسیار کوچک می باشد.
  •  کاور های کفش از انتقال هرگونه آلودگی به بخش های مختلف بیمارستان جلوگیری می کند و هم چنین از لحاظ هزینه نیز بسیار مقرون به صرفه است.
  •  هم چنین یک بار مصرف می باشد و پس از استفاده باید به دور انداخته شود. چنان چه بیش از یک بار مصرف شود احتمال انتقال آلودگی به بخش‌های مختلف بیمارستان وجود دارد.
  •  اندازه این کاورها فری سایزمی باشد و برای تمامی افراد با تمامی سایز پا قابل استفاده می باشد.

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
0
پرداخت
0