• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید

5,999,000 تومان

افزودن به سبد خرید
تعداد بالای 800 رول 12000 تومان

تعداد بالای 1000 رول 10000 تومان

تعداد بالای 1000 رول 10000 تومان
رول ملحفه

رول ملحفه

ملحفه
موجود

امکان تحویل اکسپرس

پرداخت در محل

پشتیبانی 24 ساعته

چست لید اینتکو sf10

چست لید اینتکو sf10

چست لید اینتکو sf10
قیمت : 950 تومان
موجود

5 از 1 رای

ورود یا ثبت نام

لیست فروشندگان این محصول

برای دیدن محصولات وارد فروشگاه ما بشوید

183,000 تومان

برای دیدن محصولات وارد فروشگاه ما بشوید

183,000 تومان

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

چست لید اینتکو sf10

یکی دیگر از انواع چست لید هایی که در محیط بیمارستان مورد استفاده قرار می گیرد، چست لید sf10 می باشد.چست لید ها برای وصل کردن سیم دستگاه مانیتورینگ قلب به قفسه سینه بیمار مورد استفاده قرار می گیرد. تنها ابزاری است که برای انتقال سیگنال های قلبی بیمار مورد استفاده قرار می گیرد. در ضمن این ابزار پزشکی برای اولین بار در کشور ایران توسط آقای مهدی ملکی تولید شده است.برای مشاهده کردن سیگنال های قلبی این چست لیدها تنها ابزار کارآمدی است که مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله ویژگی هایی که می توان برای این چست لیدها بیان کرد این است که با گذشت زمان میزان چسبندگی آن ها نیز افزایش می یابد. به همین علت زمانی که در مانیتورینگ بلند مدت از این چست لیدها استفاده می شود،دارای چسبندگی خوبی خواهند بود. هم چنین می توان با استفاده از این چست های الکترود نتیجه بدون نویز را نیز به دست آورد.ازچست لید sf10، برای بخش هایی از بیمارستان از جمله بخش ICU و CCU و بخش های جراحی نیز مورد استفاده قرار می گیرد در ضمن از این چست های الکترود برای بیمارانی مورد استفاده قرار می گیرد که مجبور هستند به مدت طولانی تا حتی 3 روز در حالت استراحت قرار بگیرند.

از جمله ویژگی هایی که برای چست لیدهای بیمارستانی می توان بیان کرد این است که:

دارای مقاومت الکتریکی بسیار پایینی هستند که این خود منجر به بهبود عملکرد الکتریکی برای فرد می گردد.

برای تهیه این چست لیدها نیازی به پرداخت هزینه زیادی نیست و بسیار مقرون به صرفه می باشد. به علت داشتن ژل جامدی که بر روی چست لید وجود دارد از به جا ماندن چسب بر روی پوست جلوگیری می نماید. در ضمن پوست را تحریک نمی کند و هیچ گونه آلرژی برای پوست بیماران به وجود نمی آورد. در عین حال بدون لاتکس و هم چنین بدون PVC می باشد.  این گونه چست ها دارای استانداردهای لازم می باشند و دارای تاریخ انقضای دو ساله هستتند


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول