• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید
پست داخل کانال تیزکاوان

پست داخل کانال تیزکاوان

ابزار ترمیمی
پست داخل کانال
نا موجود
0 از 0 رای

امکان تحویل اکسپرس

پرداخت در محل

پشتیبانی 24 ساعته

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

پست داخل کانال تیز کاوان

تجهیزات دندانپزشکی به دلیل رفاه حال بیشتر بیمار ، با پیشرفت تکنولوژی روز به روز در حال توسعه می باشند . پست داخل کانال تیز کاوان   برای جایگزینی تاج دندان به کار برده می شود و زمانی که تاج دندان در اثر ترومای شدید و یا پوسیدگی های بسیار زیاد،منجر به از دست رفتن قسمت بسیار زیادی از تاج دندان می شود که برای جبران نمودن این زیبایی و حالت خوب به دندان، یک دندان پزشک باید یک پروسه درمانی را برای ترمیم دندان انجام دهد، که شامل این مراحل می باشد:معالجه ریشه یا روت کانال تراپی ، قرار دادن پست در ریشه،ساخت تاج دندان، و ساخت روکش روی تاج دندان می باشد .

همان گونه که همکاران دندانپزشک مطلع هستند سالیان متمادی است که از کاربرد پین ها و هم چنین پست های فلزی در دندانپزشکی می گذرد و اغلب دندانپزشکان از این نوع پین ها و پست ها برای درمان و ترمیم دندان استفاده می کنند و استفاده از این پین ها در مطب های دندانپزشکی بسیار رایج شده است . همراه با مزیت هایی که برای انواع پست های فلزی مانند مقاومت بالای آن ها در برابر شکستگی باید عنوان نمود که کاربرد این نوع از پست ها با یک سری معایب همراه می باشد .

از آن جایی که تکنولوژی ساخت وسایل و هم چنین تجهیزات دندانپزشکی همیشه با پیشرفت چشمگیری روبه رو می باشد با هدف حذف معایب پین های فلزی در دهه های اخیر،یک سری پست های جدیدی وارد بازار شده است که ساختار فلزی ندارند . این گونه از پست ها به صورت از پیش ساخته شده موجود هستند و به لحاظ ساختاری نیز بر3 دسته اند:پست های کربنی که از الیاف کربن مدفون شده در یک رزین اپوکسی تولید می گردند . پست های کوارتزی که از الیاف کوارتز فشرده شده در لایه ای از رزین اپوکسی تولید می شوند . پست های فایبرگلاس که از الیاف گلاس فایبر در یک ماتریکس از جنس رزین اپوکسی تولید می گردند .

زیر دسته ابزار ترمیمی پست و کور

نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول