پست داخل کانال تیتانیومی تک سایز Hahnenkratt Exatec S

ویژگی های محصول
دسته بندی:
ناموجود
مشخصات فنی

ناموجود

افزودن به سبد خرید
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

 پست داخل کانال تیتانیومی تک سایز Hahnenkratt Exatec S

یکی دیگر از تجهیزات دندانپزشکی که برای ترمیم دندان به کار برده می شود، پست داخل کانال تیتانیومی تک سایز Hahnenk است که ساخت کشور برزیل می باشد . این گوه از تجهیزات دندانپزشکی دارای کاربرد های بسیاری است که شامل بازسازی دندان های اندو شده می باشند و در توقیت ریشه های دندان های ضعیف هم تاثیرگذار می باشد . از کانال های تنگ ریشه دندان به تنهایی مورد استفاده قرار می گیرد . دارای یک سری موارد کاربردی هستند که شامل پست های فایبرگلاس هستند که در دندان های قدامی برای ایجاد زیبایی هر چه بیشتر دندان مورد استفاده قرار می گیرد . برای حمایت و هم چنین پشتیبانی از کرون ها و رستوریشن های پروتزی مورد استفاده قرار می گیرند . از پست ها ی ترکیبی دندانپزشکی برای دندان های اندو شده به خاطر داشتن مقاومت بالا استفاده می گردد . برای فایبرهای کربنی نیز در مورد دندان هایی مورد استفاده قرار می گیرد که با حرکات طرفی روبرو است .

نحوه استفاده از پست داخل کانال تیتانیومی تک سایز Hahnenk:

باید در ابتدا سطح پست را با الکل تمیز کنید و بعد از آن به مدت یک دقیقه با سایلن آغشته نماید و سپس از باندینگ استفاده نماید . بعد از این مرحله داخل کانال دندان را با اسید فسفریک شسته و بعد از آن خشک نمایید . در این مرحله نیز داخل کانال را با پرایمر و باندینگ آغشته نموده و در این مرحله پست آغشته به سمان را داخل کانال قرار دهید . در ضمن نحوه استفاده از سمان های سلف کیور(شیمیایی) و دوال کیور سلف اچ نیز برای چسباندن پست های گلاس نیز مورد استفاده قرار می گیرد .

از جمله ویژگی هایی که می توان برای این نوع از پست ها عنوان کرد این است که در برآورده کردن زیبایی دندان های فرد تاثیرگذار می باشد . در اندازه های مختلف نیز تولید می شود و نکته ای که باید در نظر گرفت این است که دارای حداقل سایش در ناحیه اپیکال ریشه می باشد . در ضمن در فیلم های ماموگرافی قابل تشخیص می باشد . به خاطر نوع ساختاری که در پست ها وجود دارد موجب افزایش گیرپست با سمان می گردد . به دلیل اینکه این نوع از پست ها از پیش ساخته شده هستند در زمان و هزینه بسیار صرفه جویی می شود که به راحتی و به آسانی مورد استفاده قرار می گیرند . حداکثرگیر در کانال را ایجاد می کند که این به دلیل نوک مخروطی و دیواره های استوانه ای همراه با شیار این نوع از پست ها می باشد . از دیگر نکاتی که باید در مورد این نوع از پست ها عنوان نمود این است که دارای حداقل شکستگی ریشه هستند و این به دلیل  مشابهت ضریب الاستیسیته مشابه به عاج دندان می باشد .

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
0