پروتئین وی ۱۰۰٪ مایولین مایوژنیکس

ویژگی های محصول
دسته بندی:
ناموجود
مشخصات فنی

ناموجود

افزودن به سبد خرید
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

پروتئین وی ۱۰۰٪ مایولین مایوژنیکس

مشخصات محصول:
برای کاهش وزن و افزایش حجم عضله،بدن نیاز به پروتئین دارد. از بهترین مکمل های غذایی مورد استفاده در رژیم های غذایی ورزشکاران، پروتئین وی ۱۰۰٪ مایولین مایوژنیکس است.این نوع از مکمل غذایی با خاصیت داشتن سرعت جذب بسیار بالا و هم چنین هضم آسان از بهترین نوع مکمل های غذایی است. پروتئین وی ۱۰۰٪ مایولین مایوژنیکس دارای آمینواسیدهای ضروری و هم چنین آنزیم های هضم به همراه اسیدهای چرب از بهترین مکمل های غذایی برای داشتن یک رژیم غذایی عالی برای افزایش حجم عضلات بدنی است.

نقد و بررسی محصول:
 پروتئین وی ۱۰۰٪ مایولین مایوژنیکس دارای ترکیبات زیر است:
Pentaprotein: تشکیل شده از 5 نوع  نوع پروتئین بسیار با کیفیت می باشد،پروتئین ایزوله و کنستانتره آب پنیر،آلبومین و پروتئین شیر که هر کدام دارای سرعت جذب بسیار بالایی می باشند که هر کدام از این نوع پروتئین ها با هدف رشد و توسعه بافت عضلانی در دوران رژیم غذایی تعبیه شده است.
اسیدهای چرب: وجود اسیدهای چرب در مکمل های غذایی موجب ویژگی های ضدالتهابی و هم چنین چربی سوزی می گردد.اسدهای چربی که در این نوع از مکمل وجود دارد شامل:اسیدهای چرب GLA, CLA و اسید لینولئیک است.در ضمن دارای ترکیباتی از جمله غلات جو دوسر که هدف از این نوع ترکیب در مکمل،کنترل میزان قند خون و انسولین بدن می شود.کنتل کردن انسولین بدن موجب می شود که جذب پروتئین از بدن به حداکثر میزان خود می رسد و در ضمن ذخیره کالری به شکل چربی به حداقل میزان خود می رسد.
ویتامین و مواد معدنی: طیفی از ویتامین و ترکیبات معدنی در این نوع مکمل غذایی وجود دارد که باعث غنی تر شدن پروتئین وی ۱۰۰٪ مایولین مایوژنیکس می شود. ویتامین های موجود شامل: Vitamin A،Vitamin C و Calcium، Iron می باشد.

پروتئین وی ۱۰۰٪ مایولین مایوژنیکس یک مکمل بسیار ایده آل با ترکیبات بسیار غنی و با کیفیت برای افرادی است که در دوران رژیم غذایی و عضله سازی هستند.از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه تولید شده است  که دارای آمینواسیدهای شاخه ای،اسیدهای چرب ضروری و ویتامین های مورد نیاز با طعم دلچسب بهترین انتخاب برای بدست آوردن تفکیک عضلانی در دوران رژیم غذایی می باشد.
روش مصرف پروتئین وی ۱۰۰٪ مایولین مایوژنیکس
یک اسکوپ از این مکمل را در 250 میلی لیتر آب و یا مایعات دیگر مانند آبمیوه مخلوط کرده و در دو الی سه بار در روز میل نمایید.بهترین زمان نیز برای مصرف این نوع از مکمل های غذایی قبل از خواب و بعد از تمرین و هم چنین بعد از صبحانه می باشد.از شیر هم برای کاهش سرعت جذب در وعده پیش از خواب استفاده کرد.

هشدارهای قبل از مصرف:
لازم است با پزشک و یا کارشناس تغذیه در مورد نحوه مصرف نیز مشاوره گرفت.
بیش از میزان دوز مصرفی که بر روی جلد مصرف توضیح داده شده است نباید استفاده نمود.
اشخاصی که تحت درمان و یا مبتلا به بیماری های خاصی هستند باید از این نوع مکمل های غذایی استفاده کنند.
ضروری است که هشدارهای روی جلد را قبل از استفاده مطالعه کرد.
افرادی که زیر 18 سال دارند نباید از این مکمل های غذایی استفاده نمود.
شرایط نگهداری:
باید در جای خشک و خنک نگه داری شود و هم چنین به دور از نور آفتاب قرار داد.
مزایای پروتئین وی ۱۰۰٪ مایولین مایوژنیکس:
در هر وعده مصرفی دارای 9.6 گرم بی سی دبل ای
در هر وعده مصرفی دارای 40 گرم پروتئین
دارای ترکیباتی از جمله سی ال ای و آنزیم های مفید برای عضله ساز و چربی سوزی
دارای پروتئین های متنوع و لازم برای عضله سازی بدن

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
0