• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید
پروتئین وی فیول کمپانی توینلب

پروتئین وی فیول کمپانی توینلب

TWINLAB 100% Whey Protein Fuel
قیمت : -
ناموجود

0 از 0 رای

ورود یا ثبت نام

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

پروتئین وی فیول کمپانی توینلب

معرفی اجمالی محصول
پروتئین وی فیول کمپانی توینلب یکمکمل بسیار قوی در تقویت عضلات می باشد که در افزایش حجم و توده عضلات بدن بسیار تاثیرگذار می باشد.شامل ترکیباتی از جمله آب پنیراست که یک منبع بسیار غنی از پروتئین می باشد که این نوع از پروتئین در دو مرحله فرآوری شده است: مرحله اول با آب پنیر وی کنسانتره شده است و در مرحله WPCانجام شده است که به جهت جذب بسیار سریع صورت گرفته است.

نقد و بررسی محصول:
 پروتئین وی فیول کمپانی توینلب در فرآیند آنابولیسم سنتز و هم چنین ساخت پروتئین در عضلات ورزشکاران بسیار مفید می باشد که منجر به حداکثر رسیدن حجم عضلات می گردد.در ریکاوری بدن بعد از تمرینات ورزشی تاثیرگذار است.یک نکته ای که باید ذکر کرد این است که کلمه 100 درصد به این معنا نیست که با هر بار استفاده از این مکمل غذایی در حدود 100 درصد پروتئین وارد بدن فرد نمی شود. پروتئین موجود در اینمکمل غذایی شامل آب پنیر و پروتئین وی با کیفیت است. در هر پیمانه از این مکمل غذایی در حدود 25 گرم پروتئین خالص است که در هر وعده مصرفی نیز در حدود5 گرم آمینواسیدهای شاخه ای و گلوتامین نیز وارد بدن می گردد.
پروتئین وی یک ترکیب بسیار ضروری برای بدن می باشد که تمام ورزشکاران در تمام رشته های ورزشی برای ریکاوری بدن بعد از تمرینات می توانند از این مکمل غذایی استفاده نمایند. در ضمن برای افزایش حجم عضلات نیز مورد استفاده قرار می گیرد. پروتئین وی فیول کمپانی توینلب در بدن به تده چربی تبدیل نمی شود. نکته بسیار مهم در هنگام استفاده از این مکمل غذایی در این است که سرعت جذب بسیار بالایی داردو بعد از مصرف در بدن جذب می گردد. ولی بدن در یک بازه زمانی کوتاهی قادر است بسزانی از پروتئین را جذب نماید. به همین علت است که باید وعده های مصرفی در طول روز به چند نوبت تقسیم گردد تا بدن فرد به مقدار مناسبی از پروتئین را دریافت نماید.

روش مصرف پروتئین وی فیول کمپانی توینلب:
به طور متوسط بین یک تا سه اسکوپ باید مصرف شود ولی میزان دفعاتی که از این مکمل غذایی باید استفاده نمود باید براساس نظر پزشک معالج استفاده گردد.

هشدارهای مصرفی:
در صورتی که فرد به شیر، بادام و سویا و تخم مرغ حساسیت داشته باشند باید بر اساس نظر پزشک معالج خود از این مکمل غذایی استفاده نمایند.
در صورت مشاهده هر گونه علائم حساسیت باید به پزشک معالج مراجعه نمود.
هشدارهای مصرفی روی جلد را باید قبل از مصرف مطالعه نمود.
بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت نمود.
افرادی که تحت درمان قرار دارند و مبتلا به بیماری های خاصی هستند باید با نظر پزشک معالج مصرف نمود.

1برند پرتئین TwinLab
1انواع پرتئین پروتئین وی

نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول

محصولات مرتبط