نوار سلولوئیدی Maquira

ویژگی های محصول
دسته بندی:
ناموجود
مشخصات فنی

ناموجود

افزودن به سبد خرید
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

نوار سلولوئیدی Maquira

نوارهای سلولوئیدی دارای انواع متفاوتی هستند که هر یک در دندانپزشکی کاربری مفیدی دارند . نوار سلولوئیدی Maquira بسیار مناسب برای پولیش و هم چنین پرداخت ترمیم های دندانی مورد استفاده قرار می گیرد . کاملا ایده آل برای پرداخت سطوح اینترپروگزیمال مورد استفاده قرار می گیرد . از ذرات آلومینیوم اکساید تولید شده اند که بسیار محکم و مقاوم هستند . دارای ساختاری دو قسمتی می باشند که یک قسمت آن بسیار ضخیم که در حدود 78 میلی متری است و قسمت نازک آن دارای 70 میلی متر ضخامت هستند .

از دیگر مزایایی که می توان برای این نوارهای سلولوئیدی بیان کرد این است که برای باز نمودن سطوح تماس دندان های به هم فشرده شده بدن ایجاد هیچ گونه آسیبی به لثه صورت می پذیرد . در برابر هر گونه سایش و پاره شدن بسیار مقاوم می باشند . دارای دستگاه هایی هستند که برای برش نوارها به میزان دلخواه و به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرد . در ضمن دارای ذرات ساینده در داخل نوار می باشند . در ضمن دارای بسته بندی های 100 عددی هستند و در عین حال دارای بسته بندی های منحصر به فردی می باشند و این نوع از محصول این اجازه را به فرد می دهد تا بدون هیچ گونه تماسی با دست و آلوده شدن بقیه به نوارها بتوان به آسانی با یک دست یا حتی با یک دستکش یک نوار را برید و جدا نمود .

در یک تعریف کلی می توان گفت که از این نوع نوار برای باز کردن سطوح تماس دندان های به هم فشرده شده بدون هیچ گونه آسیبی به بافت لثه مورد استفاده قرار می گیرد . از دیگر کاربرد هایی که می توان برای این نوع از نوارهای سلولوئیدی بیان نمود این است که برای جدا نمودن دندان ها مورد استفاده قرار می گیرد تا اینکه همسایه خود را بازسازی نماید و هم چنین برای به دست آوردن یک ترمیم کامل و در عین حال برای محدود کردن مواد ترمیمی دندان را تحت فشار قرار می دهد . در ضمن در طی واکنش ژل شدن سمان از سمان دندان نیز محافظت می نماید و موجب سخت شدن مواد و در عین حال موجب از دست دادن یا جذب رطوبت موجود در محل می گردد .

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
0