قیمت : تماس بگیرید

محلول ضدعفونی کننده دست

محلول ضدعفونی کننده دست

500ml به تعداد محدود موجود می باشد
0 از 0 رای
موجود

تحویل اکسپرس

پرداخت در محل

پشتیبانی 24 ساعته

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

محلول ضدعفونی کننده دست 

محلول ضدعفونی کننده ی درموسپت یک محلول برای ضدعفونی کردن دست ها به روش بهداشتی و جراحی می باشد که برای روش بهداشتی مقداری از محلول به اندازه ی 2 تا 3 سی سی از آن را روی دست ها ریخته و هردو دست را روی یکدیگر بمالید تا محلول به تمان نقاط دست برسد و آن ها آغشته به محلول شوند ، سپس بعد از گذشت 30 ثانیه مالش محلول روی پوست شما جذب می شود ، برای ضدعفونی کردن دست ها قبل از عمل جراحی باید 6 میلی لیتر از محلول درموسپت را روی دست ها و ساعد بریزید و به مدت 90 ثانیه دست ها را به یکدیگر بمالید تا پوست محلول را جذب خود کند و برای ضدعفونی کردن کامل بار دیگر این عمل را انجام دهید ، لازم به ذکر است که بدانید از شستشوی دست ها بعد استفاده از محلول ضدعفونی کننده دست درموسپت خووداری کنید . محلول ضدعفونی کننده ی درموسپت محلول مناسب برای از بین بردن میکروارگانیسم های بیماری زا موجود در روی پوست هستند و همچنین برای نابودی باکتری ها ، قارچ ها-، ویروس ها و میکروباکتریوم ها مورد استفاده قرار می گیرد . استفاده از این محلول های الکی باعث صرفه جویی در هزینه های درمان عفونت های بیمارستانی می شود که از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد . درموسپت در دو شکل ژل و محلول تولید شده است که هر دو نوع آن در بازار توزیع می شود ، مواد موجود در این محلول باعث نرم شدن پوست می شود و از خشک شدن پوست جلوگیری می کند ، بوی خوب محلول دست ها را خوشبو می کند و به دلیل وجود مواد حفظ سلامت پوست در بخش های بستری هم قابل استفاده می باشد . فرمولاسیون محلول ضدعفونی کننده دست درموسپت به گونه ای است که هم به عنوان یک میکروب کش قوی و هم به عنوان یک محلول دارای مواد تحریک کننده ی پوستی عمل کند . چند مورد از هشدارهای ایمنی که باید برای نگهداری از محلول ضدعفونی کننده ی درموسپت رعایت کنید عبارتنداز : در محلول را همیشه ببندید ، خارج از دسترسی کودکان نگهداری کنید ، روی پوست های زخم استفاده نکنید و از همه مهم تر دور از آتش و وسایل حرارت زا قرار دهید زیرا موجب حریق می شود .

ویژگی های محلول ضدعفونی کننده دست 

  • در دمای بین 5+ تا 35+ نگهداری گردد.
  • دور از نور خورشید و منابع حرارت نگهداری شود.
  • محلول آتشزا است، از اسپری آن بر روی شعله خودداری شود
  • موثر بر روی طیف وسیعی از باکتری ها، قارچها، ویروسها
  • مقرون به صرفه
  • حاوی مواد نرم کننده پوست
  • جلوگیری از خشکی بیش از حد و عوارض پوست
  • بوی مطبوع
  • اثر ضدمیکروبی پایدار

ضدعفونی بهداشتی دستها

2 تا 3 میلی لیتر از محلول را بر روی کلیه قسمتهای دست آغشته کرده و هر دو دست را بر روی یکدیگر مالش دهید به نحوی که بین انگشتان ، پشت و روی دست تا مچ به محلول آغشته گردد. برای مدت 30 ثانیه اجازه دهید که محلول در حین مالش از روی پوست خشک شود.

ضدعفونی قبل از انجام عمل جراحی

دستها و ساعدها را طی دو مرحله ضدعفونی نمائید بطوریکه در هر مرحله دست ها را به 6 میلی لیتر از محلول آغشته کرده و به مدت 90 ثانیه مالش دهید از آّبکشی دستها پس از استفاده از محلول درموسپت خودداری فرمائید.

ضدعفونی کردن دست ها در شرایط بهداشت کنونی یکی از مهمترین کار هایی هست که ما میتوانیم انجام دهیم .

الکل یا محلول های ضدعفونی کننده ای که پایه اصلی آن ها الکل هست بهترین انتخاب برای ضدعفونی کردن دست و پوست است .

محلول ضدعفونی ککنده پایه الکل رایش یکی از بهترین و قوی ترین برند هایی است که دست به تولید محلول ضدعفونی کننده زده و در این امر هم  بسیار موفق بوده چون محلول های این شرکت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و جواب خود را پس داده است .

 

ظرفیت ضدعفونی کننده 5 لیتری
ظرفیت ضدعفونی کننده محلول
ظرفیت ضدعفونی کننده rezarad
ظرفیت ضدعفونی کننده ضدعفونی کننده پوست

نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول