رول ملحفه عرض 70 گرماژ 20

ویژگی های محصول
دسته بندی:
ناموجود
مشخصات فنی

ناموجود

افزودن به سبد خرید
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

ملحفه رولی عرض 70 گرماژ 20

از دیگر رول های ملحفه ای که دارای کاربرد بسیاری است،رول ملحفه عرض 70 می باشد که می توان از این نوع ملحفه ها در مکان های متفاوتی استفاده نمود مانند سالن های اپیلاسیون،سالن های ماساژ و سالن های آرایشگاهی که برای حفظ بهداشت بیشتر مشتریان دارای کاربد گسترده ای است. در ضمن این ملحفه ها بسیار سبک هستند و می توان به آسانی آن ها را حمل و جابه جا نمود. در دو نوع کلی در کارخانجات نساجی تولید می گردد:بدون پرفراژ و با پرفراژ. هر دو نوع کاملا ضد حساسیت است و می تواند تا ده برابر وزنی خود آب جذب کند که ویژگی بسیار خوبی است و می توان در محیط های بیمارستانی برای رعایت بهداشت بیشتر مورد استفاده قرار داد.

رول ملحفه عرض 70 در طیف رنگی سفید. قرمز.صورتی و آبی در بازار موجود می باشد که رنگ سفید آن دارای بیشترین کاربرد است.بسیار سبک و کم حجم است و می توان در مسافرت ها برای حفظ بهداشت با خود حمل کرد. کاملا با پوست سازگار بوده و بدون پرز می باشد. قابل شست و شو است و می توان به راحتی بعد از شست و شو مورد استفاده قرار داد.رول های ملحفه در اندازه های متفاوتی در بازار موجود می باشد که دارای وزن های متفاوتی نیز هستند که شامل:17 گرم-18 گرم-20 گرم-30 گرم و 38 گرمی است که در عین حال دارای عرض های متفاوتی نیز می باشند که شامل 40-50-60-70-80-100-120 گرمی است که در عین حال در عرض های متفاوتی نیز در بازار موجود می باشند:عرض های 40-50-60-65-70-80-100-120 متری است که هر کدام در مکان های متفاوتی قابل عرضه می باشد و به راحتی برش داده می شود.

از دیگر ویژگی هایی که می توان برای رول های ملحفه بیان کرد این است که بسیار سبک و کم حجم است. جنس بسیار نرم و لطیفی دارد و مناسب با تمام پوست ها است و برای همه افراد قابل استفاده است. در ضمن این نوع از رول های ملحفه ای کاملا بدون پرز می باشند و قابل شست و شو هستند که می توان بعد از شست و شو مورد استفاده قرار داد .

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
0