قیمت : تماس بگیرید

دستگاه هیدرودرمی

دستگاه هیدرودرمی

دستگاه هیدرودرمی
0 از 0 رای
موجود

تحویل اکسپرس

پرداخت در محل

پشتیبانی 24 ساعته

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

دستگاه هیدرودرمی پاکسازی پوست

  • توضیح دستگاه هیدرودرمی پاکسازی پوست : پاکسازی و زیبایی پوست برای هر فردی به خصوص بانوان اهمیت بسیار بالایی دارد و انواع روش های مختلف و یک سری دستگاه های خاصی وجود دارد که هر کدام معایب و مزایای خاص خود را دارند. دستگاه هیدرودرم پوست یک روش بسیار مناسبی است برای پاکسازی پوست صورت و آبرسانی به پوست صورت می باشد که در این روش سطح خارجی پوست پاکسازی می شود و در واقع لایه خارجی پوست که شامل سلول های مرده پوست هست ساییده می شود و در ادامه با سایش سری دستگاه که شامل سرم های مخصوص برای آبرسانی می باشد این سرم ها با فشار به لایه های زیرین پوست وارد می شود و هر کدام از این سرم ها برای درمان بیماریه ای خاصی قابل تغییر می باشد پس در انجام عمل هیدرودرم پوست متخصص پوست می تواند از سرم های مخصوص درمان آکنه، اصطلاح رنگ دانه پوست و در درمان جوش های پوستی و هم چنین یک سری از علائم پیری را نیز از بین می برد.
  •  
  • چرا از دستگاه هیدرودرمی پاکسازی پوست استفاده میشود : هم چنین امروزه در اکثر کلینیک های زیبایی پوست برای کاهش چین و چروک بهتر پوست و جوانسازی پوست از دستگاه های هیدرودرم پوست استفاده می کنند که یک روش بسیار جدیدی است که برای درمان هر نوع پوستی استفاده می شود. در واقع هر فرد بااستفاده از دستگاه هیدرودرمی پوست باعث از بین بردن سلول های مرده پوست می شود که درنتیجه موجب تغییر رنگ پوست و در نهایت موجب پاکسازی پوست می شود و منافذ باز پوست را می بندد و چین و چروک های پوست را از بین می برد و خطوط روی پوست را ازبین می برد و موجب روشن تر و صاف شدن پوست می شود.

ویژگی های دستگاه هیدرودرمی پوست :

  • بدون درد است و نیازی به بستری شدن ندارد.
  • و هم چنین باعث آبرسانی و رفع خشکی پوست می گردد.
  • یکی از جدیدترین و مطمئن ترین روش های درمانی می باشد.
  • در درمان وبهبود جوش ها و آکنه پوست بسیار موثر می باشد.
  • در جوان تر شدن و ایجاد ظاهری زیبا بر روی پوست صورت می شود.

نحوه درمان دستگاه هیدرودرمی پوست : در اکثر روش های جوان سازی پوست مانند استفاده از لیزر برای جوان سازی پوست یا مزوتراپی بدون سوزن و یا استفاده از لیزر برای جوانسازی پوست همگی نیاز به یک جلسه درمان مراقبتی در فواصل زمانی خاص که از طرف پزشک متخصص اعلام می شود دارد و در رابطه با هیدرودرم نیز تقریبا اکثر بیماران بعد از انجام جلسه اول درمان بهبودی کامل در پوست خود مشاهده می کنند و پوست جوانتر و شفاف تر می شود. اما همانند سایر روش ها هیدرودرم نیز در صورت نیاز و تشخیص پزشک معالج نیاز به یک جلسه درمان مراقبتی در فواصل زمانی یک ماه برای حفظ نتیجه درمان و هم چنین بهبود کامل درمان نیاز می باشد.

 


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول
0