تیغ جراحی بی بران 15

ویژگی های محصول
دسته بندی:
موجود
مشخصات فنی
در بسته بندی های 50 و 100 عددی

375000 تومان

5 بسته به بالا 373000 تومان
10 بسته به بالا 371000 تومان
50 بسته به بالا 369000 تومان
1 کارتن به بالا 365000 تومان
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

تیغ جراحی برند بی بران سایز b braun 15

تیغ های بیستوری در اصل یک نوعی از تیغ های جراحی هستند که بسیار برنده هستند و کابرد اصلی که این گونه از تیغ ها دارند این است که برای جراحی های بدن و هم چنین کالبد شکافی و در برخی از موارد برای صنایع دستی نیز می تواند دارای کاربرد باشد . تیغ های بیستوری می تواند یک بار مصرف یا اینکه دارای کاربرد همیشگی نیز باشد . تیغه های بیستوری را می توان در برخی از موارد تعویض نمود  و در برخی دیگر قابلیت تعویض ندارند و می توان ان ها را مجددا تیز نمود و مورد استفاده قرار داد .

جنس تیغ های بیستوری بسیار با کیفیت می باشد و اغلب از جنس استیل کربن و برنج می باشد ، که مورد استاندارد پزشکی است و در ضمن در زمان خرید باید به این نکته توجه داشت که این گونه تیغ های جراحی باید کاملا استریل شده ابشند و اغلب تیغ های بیستوری به همراه دسته نمی باشد . تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 15، در عین اینکه دارای استاندارد های لازم برای جراحی می باشد، از این تیغ می توان در مکان های دیگری از جمله کالبد شکافی و یا در صنایع دستی نیز مورد استفاده قرار داد .

تیغ های جراحی در سایزهای متفاوتی تولید می گردند که هر یک دارای کاربرد مخصوص به خود نیز می باشد که می توان به عنوان مثال از تیغ جراحی شماره 23 عنوان کرد که در کالبد شکافی می توان استفاده نمود . از تیغ های جراحی می توان در حجامت نیز استفاده کرد . به طور معمول تیغ های جراحی در بسته بندی های 100 و 50 عددی ارائه می شوند و در هر بسته تیغ جراحی تیغ ها دارای بسته بندی مخصوص به خود نیز می باشد و این نکته را باید مد نظر قرار داد که دسته هر تیغ جراحی باید کاملا منطبق با نوع جراحی انتخاب گردد .

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
375000
پرداخت
0