قیمت : تماس بگیرید

تیغ جراحی بی بران 15

تیغ جراحی بی بران 15

بی بران سایز b braun 15
0 از 0 رای
موجود

تحویل اکسپرس

پرداخت در محل

پشتیبانی 24 ساعته

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

تیغ جراحی برند بی بران سایز b braun 15

تیغ های بیستوری در اصل یک نوعی از تیغ های جراحی هستند که بسیار برنده هستند و کابرد اصلی که این گونه از تیغ ها دارند این است که برای جراحی های بدن و هم چنین کالبد شکافی و در برخی از موارد برای صنایع دستی نیز می تواند دارای کاربرد باشد . تیغ های بیستوری می تواند یک بار مصرف یا اینکه دارای کاربرد همیشگی نیز باشد . تیغه های بیستوری را می توان در برخی از موارد تعویض نمود  و در برخی دیگر قابلیت تعویض ندارند و می توان ان ها را مجددا تیز نمود و مورد استفاده قرار داد .

جنس تیغ های بیستوری بسیار با کیفیت می باشد و اغلب از جنس استیل کربن و برنج می باشد ، که مورد استاندارد پزشکی است و در ضمن در زمان خرید باید به این نکته توجه داشت که این گونه تیغ های جراحی باید کاملا استریل شده ابشند و اغلب تیغ های بیستوری به همراه دسته نمی باشد . تیغ بیستوری برند بی بران سایز b-braun 15، در عین اینکه دارای استاندارد های لازم برای جراحی می باشد، از این تیغ می توان در مکان های دیگری از جمله کالبد شکافی و یا در صنایع دستی نیز مورد استفاده قرار داد .

تیغ های جراحی در سایزهای متفاوتی تولید می گردند که هر یک دارای کاربرد مخصوص به خود نیز می باشد که می توان به عنوان مثال از تیغ جراحی شماره 23 عنوان کرد که در کالبد شکافی می توان استفاده نمود . از تیغ های جراحی می توان در حجامت نیز استفاده کرد . به طور معمول تیغ های جراحی در بسته بندی های 100 و 50 عددی ارائه می شوند و در هر بسته تیغ جراحی تیغ ها دارای بسته بندی مخصوص به خود نیز می باشد و این نکته را باید مد نظر قرار داد که دسته هر تیغ جراحی باید کاملا منطبق با نوع جراحی انتخاب گردد .

برند تیغ جراحی بی بران b braun

نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول
0