• کارت هدیه
  • ثبت نام کنید
  • فروشگاه اینترنتی وارد شوید
تیغ بیستوری مارتین سایز 23

تیغ بیستوری مارتین سایز 23

مارتین سایز 23
قیمت : تماس بگیرید
موجود

5 از 1 رای

ورود یا ثبت نام

نقد و بررسی متخصصین آریا طب

تیغ بیستوری برند مارتین سایز Martin 23

تیغه های جراحی دارای سایزهای متفاوتی هستند که هر یک دارای کاربرد مخصوص به خود می باشند . تیغ بیستوری برند مارتین سایز Martin 23، یکی از انواع این سایزهای تیغه است که دارای کاربرد مخصوص به خود می باشد و برای عمل های جراحی به کار برده می شود . نام دیگر تیغ بیستوری در علم پزشکی، اسکالپل می باشد که  بسیار تیز و برنده است و هم در جراحی های عمومی و هم در کالبد شکافی و در بعضی مواقع در صنایع دستی نیز دارای کاربرد می باشد .

تیغه های بیستوری در انواع مختلفی موجود می باشند که در دو دسته کلی تقسیم می گردند: یک دسته از این تیغ های بیستوری، تیغ های بیستوری شماره 14 . 12 . 11 . 10 . 9 . 6 . 15 است که با دسته بیستوری شماره 3 . 9 انطباق دارد . دسته دیگر از این تیغه های بیستوری دارای شماره 20 و 21 و 22 و 23 و 24 با دسته بیستوری شماره 4 و 6 انطباق دارد . هر یک از این تیغه های جراحی به دو شکل تولید می گردند یا قابل تعویض هستند و یا اینکه به صورت ثابت تولید می گردند . هر یک از این تیغه های جراحی در دو بسته 100 و 50 تایی تولید می گردد که داخل هر بسته نیز تیغه ها دارای جلد هستند . می توان به راحتی باز کرده و مورد استفاده قرار داد .

در زمان خرید تیغ های جراحی تیغ بیستوری برند مارتین سایز Martin 23باید دقت کامل داشت که به همراه دسته آن تهیه نمایید زیرا هیچ کدام از این تیغه های جراحی به همراه خود دارای دسته نمی باشد . هر کدام از این تیغ های جراحی کاملا استاندارد می باشد و کاملا استریل شده هستند . از دیگر نکاتی که باید در مورد اسکالپل ها باید بیان کرد این است که هم در برش های جراحی و هم در بخیه زدن نیز به کار برده می شود

برند تیغ جراحی مارتین Martin

نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
  • عکس محصول

محصولات مرتبط