بوتاکس کنیتوکس درب بنفش

کنیتوکس درب بنفش 100 واحدی
دسته بندی:
موجود
مشخصات فنی
ساخت کشور :کانادا
در قالب 2 نفره 100 واحدی
تضمین کیفیت
واحد کنیتونکس

550000 تومان

فروش در 0 فروشگاه
55 امتیاز

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

نقد و بررسی تخصصی

بوتاکس کنیتوکس چیست

یکی از محبوب ترین برند در کشور ما بوتاکس کنیتوکس است که یک محصول کانادایی که بهترین و بیشترین کاربرد در نواحی چشم و لب دارد.

ترکیبات بوتاکس کنیتوکس:

بوتاکس کنیتوکس مانند سایر انواع بوتاکس از سم بوتولینوم درست شده است که موجب فلج شدن موقت ماهیچه و در نتیجه جلوگیری از چین و چروک میشود.

سم بوتولینوم چیست؟

 یک پروتیین عصبی است که توسط کلستریدیوم و بوتولینوم و نوع های مرتبط با آن تولید میشود امروزه سموم بوتولین نقش مهمی در مدیریت و درمان طیف های 

گسترده در حوزه پزشکی میشود.

 

بوتاکس کنیتوکس

بوتاکس کنیتوکس کانادا

کاربرد زیبایی محصول کنیتوکس شامل اصلاح خطوط لبخند .چین و چروک صورت .چانه .گردن و قفسه سینه که کاربردهای  هایپر هیدروز است.

بوتاکس در چه دمایی باید نگهداری شود؟

بوتاکس کنیتوکس به دلیل نوع ترکیبات و ساختار باید در دمای 0 درجه نگهداری شود اگر این موضوع رعایت نشود باعث از بین رفتن اثر بوتاکس شده و عوارض جانبی در بر دارد.

 

درمان میگرن: سال 2000 میلادی تزریق بوتاکس روشی برای درمان میگرن به جامعه‌ی پزشکی معرفی شد. تا آن زمان روش های درمانی دیگر موفقیت آمیز نبود. اما افرادی که از بوتاکس جهت درمان میگرن استفاده کرده بودند از این روش رضایت داشتند و گزارش کردند که درد‌های میگرنی کاهش یافته است.

درمان تعریق کف دست و پا و زیر بغل: تزریق بوتاکس روش موثری در کاهش تعریق به حساب می آید. استفاده از این روش بی خطر و اثبات شده می‌باشد.

تنظیم ضربان قلب: تحقیق محققان روسی نشان می‌دهد تزریق بوتاکس به دهلیز قلب افراد مبتلا به فیبریلاسیون دهلیزی ، می‌تواند ضربات قلب را تنظیم کند.

درمان دیستونی یا کجی گردن: دیستونی گردن به وضعیتی از گردن گفته می‌شود که سر بیمار فقط به یک طرف می‌تواند بچرخد و خم شود، در واقع عضلات گردن منقبض شده اند. با تزریق بوتاکس در این ناحیه از گردن که عضلاتش منقبض شده میتوان به درمان این شرایط کمک کرد.

بازه سنی استفاده از بوتاکس کنیتوکس:

 

متخصصان بر این باورند که بازه‌ی سنی تزریق بوتاکس از سن 18 سالگی تا سن 60 سالگی می‌باشد. بهترین زمان انجام تزریق بوتاکس دهه‌ی 30 و 40 زندگی است. البته این بازه‌ی سنی ممکن است تحت نظر متخصصان دیگر متغیر باشد در واقع باید شرایط بیمار سنجیده شود و سپس مراحل درمانی آغاز گردد.

ماندگاری بوتاکس کنیتوکس چه قدر است؟

تزریق بوتاکس کنیتوکس طی بازه‌ی زمانی که پزشک متخصص اعلام می‌کند باید تکرار شود به طور کل این نوع از بوتاکس نیز همانند سایر بوتاکس ها ماندگاری محدودی دارد. ممکن است این بازه از 6 تا یک سال متغیر باشد.

درواقع تعداد دفعاتی که تزریق بوتاکس باید تکرار شود به عواملی همچون سن فرد، مقدار و نحوه ی تزریق و عوامل دیگر بستگی دارد. قابل ذکر است که با تزریق مکرر بوتاکس عوارض این کار افزایش نمی‌یابد. در واقع برای آن که نتیجه ی دلخواهتان را از تزریق بوتاکس کنیتوکس مشاهده کنید نیاز است به صورت مکرر این کار تکرار شود.

عوارض بوتاکس کنیتوکس، شامل چه مواردی است؟

بیشتر عوارض تزریق بوتاکس کنیتوکس زمانی روی داده است که توسط افراد غیر متخصص انجام شده است. از جمله‌ی این عوارض که شایع گزارش شده اختلالات عصبی عضلانی مانند افتادگی پلک بوده است. ایجاد مشکلات تنفسی و ریوی، عفونت ادراری و ایجاد زخم قرنیه از موارد دیگری است که به دلیل استفاده ی نادرست از بوتاکس، روی داده است.

کاربرد  درمانی بوتاکس چیست؟

کاهش میگرن 

درمان تعریق 

اختلال استرابیسم

درمان دیستونی گردن 

ماندگاری بوتاکس کنیتوکس 

درباره بوتاکس کنیتوکس ماندگاری محدودی وجود دارد مانند تمامی بوتاکس ها که بستگی به شرایط مختلف چون سن افراد مقدار تزریق نحوه تزریق و همچنین تعداد دفعاتی که تزریق انجام میدهند 

دارد به همین خاطر طول درمان متغیر است.

بوتاکس کنیتوکس
 زمان تاثیر گذاری بوتاکس:

زمان تاثیر گذاری بوتاکس بین 4 تا 7 روز است 

مدت زمان تزریق چقدر است؟

مدت زمان تزریق بین 10 تا 20 دقیقه است

مراقبت های بعد از بوتاکس چیست؟

1. مراقبت های پوستی و میکاپ پس از تزریق بوتاکس در صورتی که به قسمتی که بوتاکس تزریق شده فشار وارد نشود ایرادی نداره.

2.در صورت ایده ال بهتر است که 24 ساعت بصورتتان فشار وارد نشود

3.برای شستن صورت میتوانید تا 72 ساعت از اب ولرم و شوینده ملایم صورت استفاده کنید و بعد به وسیله یک پد بدون فشار پوستتان را خشک کنید .

4.اگر احساس خشکی پوست داشتید میتوانید از سرم های اب رسان هیالورونیک اسید استفاده کنید.

5. از دستگاه های مراقبت پوستی مانند میکرودرم ابریژن و... تا 2 هفته استفاده نشود.

6.از الکل و مسکن ها استفاده نشود 

7.ضروری است که بعد از بوتاکس دراز نکشید (در چند ساعت اول )

8.در 24 ساعت اول از فعالیت هایی که سبب میشود سرتان پایین باشد خود داری کنید.

 

سخن آخر

بوتاکس کنیتوکس از جمله با کیفیت ترین و کم عارضه ترین بوتاکس موجود می‌باشد. این مارک از بوتاکس صرفا جهت زیبایی به کار نمیرود و در درمان بیماری های دیگر مانند میگرن موثر است. درصورتی که تزریق بوتاکس توسط پزشک متخصص صورت گیرد و شرایط فرد دریافت کننده بوتاکس سنجیده شود، عوارض آن به حداقل می‌رسد.

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
550000
0