اسپکولوم بکر پیچی s

ویژگی های محصول
دسته بندی:
موجود
مشخصات فنی

2400 تومان

1 و 2 کارتن 432000 تومان
3 کارتن به بالا 414000 تومان
فروش در 2 فروشگاه
150 امتیاز دیجی کلاب

در صورت نیاز به مشاوره رایگان در رابطه با این محصول، درخواست خود را ثبت نمایید

مقالات

نقد و بررسی تخصصی

اسپکولوم بکر پیچی s

  • توضیح اسپکولوم بکر پیچی s : اسپکولوم یک واژه ی نام آشنا برای تمامی مامایان و پزشکان می باشد. همچنین بیشتر خانم هایی که برای معالجات پزشکی و معاینه نزد متخصصان زنان و زایمان می روند با اسپکولوم آشنایی دارند. اسپکلوم یک دستگاه پلاستیکی و دستی است که به وسیله ی آن دهانه واژن باز شده، بافت های واژن کنار رفته و دید خوبی را برای پزشک و ماما برای تشخیص مشکلات ناحیه ی تناسلی و دهانه ی رحم ایجاد می کند. البته نمونه های فلزی از این دستگاه نیز وجود دارد که بعد از هر بار استفاده ضد عفونی می شود و مورد استفاده مجدد قرار می گرفت. اما به دلیل وجود احتمال عفونت و انجام نگرفتن صحیح پروسه ی استریلیزاسیون، این گروه از اسپکلوم ها با ورود نوع یک بار مصرف و پلاستیکی تقریبا کنار گذاشته شدند. پزشک در این حالت می تواند با منبع نور غیر مستقیم درون واژن را بازرسی کرده و یا نمونه برداری های لازم را از آن به عمل آورد.
  •  
    • نحوه استفاده از اسپکولوم بکر پیچی s : اسپکولوم پیچی بکر s تمام آزمایش های فیزیکی و بهداشتی را با موفقیت پشت سر گذاشته است و به نحوی بسیار مطلوب و استریل شده بسته بندی شده است. این بسته بندی به طوری است که به هیچ عنوان تا زمانی که پرس می باشد، هیچ گونه آلودگی به آن وارد نمی شود. در موقع استفاده نیز به راحتی باز می شود و کار کردن با آن بسیار راحت است و می­توان با یک دست به سرعت با آن کار کرد. نحوه ی کار اسپکلوم پیچی بکر s به این صورت است که درون واژن قرار داده می شود و به وسیله ی پیچ های طراحی شده روی آن به اندازه ی مورد نیاز باز می شود و تنظیم می گردد؛ به گونه ای که به خوبی بتوان به درون واژن دسترسی داشت و دید مناسبی را فراهم کند. سایز کوچک آن باعث می شود که فشار چندانی به واژن وارد نشود و برای معاینات دهانه واژن به کار می رود. زیرا طول کمی دارد و نمی تواند عمق بیشتری را تحت تاثیر عمل خود قرار دهد.

 

ویژگی های اسپکولوم بکر پیچی s :

  • اسپکولوم دارای سایز های بزرگ، متوسط m و کوچک s می باشد.
  • معمولا سایز کوچک برای خانم هایی که باکره هستند و جهت معاینات پزشکی مراجعه می کنند استفاده می شود. این سایز از اسپکلوم طول و عرض کمتری نسبت به بقیه دارد و قسمت های کمتری را تحت تاثیر قرار می دهد. از این رو خطرات احتمالی آسیب به پرده بکارت در آن وجود ندارد.
  • اسپکلوم پیچی بکر s دارای شفافیت کافی است و به گونه ای طراحی شده است که جلوی دید را هنگام معاینه پزشک و ماما نمی گیرد. به دلیل کیفیت مناسب این محصول معمولا به صورت عمده توسط بیمارستان ها و مراکز درمانی و مطب پزشکان متخصص زنان و زایمان خریداری می شود.

نظرات کاربران


نظرات خود را برای ما در این بخش ثبت کنید. ( نظر شما پس از تایید مدیر به نمایش در خواهد آمد )
432000
پرداخت
0